30 груд. 2016

Щирі вітання З Новим 2017 роком!!!

Відділ освіти щиро вітає всіх відвідувачів сайту з Новим роком та Різдвом Христовим!
30 груд. 2016

В ДНЗ "Ромашка " відбувся Новорічний ранок

Цілий рік, як ніколи малеча чекала на новорічну казку. Адже це найулюбленіше дітками свято, бо добрий Дід Мороз завжди дарує чудові подарунки та веселощі.
29 груд. 2016

Захист робіт МАНУМ

29 груд. 2016

Засідання МО в Павлівській школі.

Згідно плану методичної роботи на зимові канікули 29 грудня відбулося засідання МО вчителів суспільно – гуманітарного та художньо – естетичного циклів в Павлівській школі.
28 груд. 2016

Новорічні заходи у Великоандрусівській школі

27 грудня 2016 р. у Великоандрусівській зш І-ІІІ ступенів відбулося святкування Нового року.
23 груд. 2016

Вітаємо з перемогою у конкурсі

Учениця 7-го класу В.Андрусівської ЗШ І-ІІІ ст. Зубенко Юлія стала переможцем обласного етапу конкурсу ім.Петра Яцика вже третій рік поспіль.
20 груд. 2016

Вихованці ДНЗ "Ромашка" святкували День Святого Миколая

19 листопада вихованці Григорівського дошкільного навчального закладу «Ромашка» чекали до себе у гості Святого Миколая, який рік у рік приходить до малечі з подарунками.
19 груд. 2016

Тиждень англійської мови в Павлівській школі

В період з 12.12 – 16.12. 2016 року в Павлівській школі проходив тиждень англійської мови.
7 груд. 2016

Тиждень Правової освіти в Миронівській школі

З 5 грудня розпочався в Миронівській школі тиждень Правової освіти «Я і мої права. Мир і дружба - не дива, або знай свої права».
6 груд. 2016

Проектна діяльність учнів 4 класу Іванівської школи "Пташине гніздечко".

Проект спрямований на екологічне виховання та вирішення конкретних проблем: допомогти птахам пережити зиму, показати людям, як треба оберігати птахів та піклуватися про них взимку.