Про відділ

про відділ освіти, молоді та спорту Світловодської РДА

Повна назва установи Відділ освіти, молоді та спорту Світловодської районної державної адміністрації
Поштова адреса вул. Коцюбинського, 19 місто Світловодськ Кіровоградської обл.. 27500
Електронна адреса

[email protected]ukr.net

Веб-сайт

старий сайт http://svitlovodsk-rvo.edukit.kr.ua/

новий сайт http://svitloraion.klasna.com

Проїзд до організації маршрутні таксі, автобус. Зупинка «Спецстрой»
Галузь освіта, фізкультура та спорт
Форма власності комунальна
Вид діяльності управлінська

Положення про відділ освіти, молоді та спорту Світловодської РДА polozhennya_pro_viddil_osviti_molodi_ta_sportu_rda_traven_2017.pdf
Витяг із Єдиного державного реєстру
стор.1  vipiska_z_edrpou.pdf
стор.2  vipiska_2_storinka_1.pdf

17 квіт. 2019
ОПРИЛЮДНЕННЯ Проекту рішення "Про підготовку та проведення відпочинку дітей та підлітків влітку 2019 року"
з метою створення умов для вирішення проблем збереження і зміцнення здоров'я дітей, системи їх оздоровлення та відпочинку, на підставі статті 43 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні"

4 квіт. 2019
Прибирання в день чистого довкілля

13 лют. 2019
ЗНО для атестата
Для тих випускників, які не планують вступати у виші, проходження ЗНО все одно є обов'язковим. Без результатів тестування вони не зможуть отримати атестат про повну загальну середню освіту.

8 лют. 2019
Про підготовку до ЗНО-2019 в Озерському НВК КЗ «Павлівське НВО»
Учні Озерського НВК КЗ «Павлівське НВО», а також їхні батьки ознайомлені з термінами реєстрації та переліком документів. Учні та вчителі ведуть активну підготовку до ЗНО.

8 лют. 2019
Сертифікати ЗНО за бакалаврськими спеціальностями
У 2019 році зовнішнє незалежне оцінювання (ЗНО) навчальних досягнень осіб, які виявили бажання вступати до вишів України, проводиться з української мови та літератури, історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії, однієї з іноземних мов (за вибором): англійської, німецької, французької, іспанської.

21 груд. 2018
Кримінальна відповідальність неповнолітніх
Відповідно до ст. 22 Кримінального кодексу України (КК) кримінальної відповідальності підлягають особи, яким до вчинення злочину минуло шістнадцять років