Про відділ

про відділ освіти, молоді та спорту Світловодської РДА

Повна назва установи Відділ освіти, молоді та спорту Світловодської районної державної адміністрації
Поштова адреса вул. Коцюбинського, 19 місто Світловодськ Кіровоградської обл.. 27500
Електронна адреса

svetlosvit@ukr.net

Веб-сайт

старий сайт http://svitlovodsk-rvo.edukit.kr.ua/

новий сайт http://svitloraion.klasna.com

Проїзд до організації маршрутні таксі, автобус. Зупинка «Спецстрой»
Галузь освіта, фізкультура та спорт
Форма власності комунальна
Вид діяльності управлінська

Положення про відділ освіти, молоді та спорту Світловодської РДА polozhennya_pro_viddil_osviti_molodi_ta_sportu_rda_traven_2017.pdf
Витяг із Єдиного державного реєстру
стор.1  vipiska_z_edrpou.pdf
стор.2  vipiska_2_storinka_1.pdf

11 груд. 2017
Результати ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови загальноосвітніх навчальних закладів Світловодського району
09 грудня 2017 року на базі Микільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів відбувся ІІ (районний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови.

11 груд. 2017
Футбольні баталії
7 та 8 грудня 2017 року відділ освіти, молоді та спорту Світловодської районної державної адміністрації провів змагання з футболу на базі спорткомплексу ім. А.Тузовського.

28 лист. 2017
Відкрите заняття для дітей різновікових груп в Григорівському ДНЗ
24 листопада 2017 року в Григорівському дошкільному навчальному закладі було проведене відкрите заняття для дітей різновікової групивихователем Нечай Людмилою Анатоліївною.

28 лист. 2017
Вихователь ГригорівськогоДНЗ «Ромашка» - Явтенко Людмила Миколаївна приняла участь у обласному конкурсі
20 лютого 2017 року вихователь ГригорівськогоДНЗ «Ромашка» - Явтенко Людмила Миколаївна приняла участь у обласному конкурсі «Від дослідницької компетентності вчителя до навчально-дослідницьких умінь дітей».

24 лист. 2017
Готуємося до ЗНО вчасно
Найбільш хвилюючим для випускників та відповідальних осіб за ЗНО в школі є момент реєстрації тому. щоб заздалегідь підготуватись до реєстрації потрібно знати розклад проведення ЗНО та особливості реєстрації учасників ЗНО в 2018 році.

24 лист. 2017
Пам’ятаймо минуле заради майбутнього
В Павлівському НВО проведено бесіди в класах та хвилини мовчання з вшанування пам’яті жертв Голодомору 1932-1933 років. Учні побачили кадри історичної хроніки про економічну політику більшовицької тиранії, послухали записи спогадів очевидців, які пережили страшні роки голоду...