Про відділ

про відділ освіти, молоді та спорту Світловодської РДА

Повна назва установи Відділ освіти, молоді та спорту Світловодської районної державної адміністрації
Поштова адреса вул. Коцюбинського, 19 місто Світловодськ Кіровоградської обл.. 27500
Електронна адреса

[email protected]ukr.net

Веб-сайт

старий сайт http://svitlovodsk-rvo.edukit.kr.ua/

новий сайт http://svitloraion.klasna.com

Проїзд до організації маршрутні таксі, автобус. Зупинка «Спецстрой»
Галузь освіта, фізкультура та спорт
Форма власності комунальна
Вид діяльності управлінська

Положення про відділ освіти, молоді та спорту Світловодської РДА polozhennya_pro_viddil_osviti_molodi_ta_sportu_rda_traven_2017.pdf
Витяг із Єдиного державного реєстру
стор.1  vipiska_z_edrpou.pdf
стор.2  vipiska_2_storinka_1.pdf

17 квіт. 2018
Проект рішення Про створення комунального закладу "Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад "Ерудит" Світловодської районної ради Кіровоградської області"
ТРИДЦЯТА СЕСІЯ СВІТЛОВОДСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

17 квіт. 2018
Проект рішення Про створення комунального закладу "Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад "Світоч" Світловодської районної ради Кіровоградської області"
ТРИДЦЯТА СЕСІЯ СВІТЛОВОДСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

12 квіт. 2018
Підготовка до ЗНО-2018 у Павлівському НВО
Учні Павлівської школи, як і більшість випускників 2017-2018 навчального року, активно готуються до складання зовнішнього незалежного оцінювання. Оскільки у нашій школі впроваджений біолого-хімічний напрям, то всі учні обрали для складання на ЗНО біологію та хімію. Українська мова та література як обов’язків предмет, а також п’ятеро із семи школярів будуть здавати історію України.

28 бер. 2018
Я МАЮ ПРАВО
З метою підвищення правової свідомості українців та інформування громадян щодо використання та захисту їхніх прав у повсякденному житті, Міністерством юстиції України ініційовано загальнонаціональний правопросвітницький проект "Я МАЮ ПРАВО!".

12 бер. 2018
Баскетбол серед дорослих
10 березня у приміщенні Микільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів відбулися змагання з баскетболу серед команд сільських рад.

7 бер. 2018
Готуємося до ЗНО 2018!
Заступник директора з НВР Кузьменко Т.Б та класний керівник Жукова А.В. провели класні години з таких тем: «Організація інформаційно-роз'яснювальної роботи у період реєстрації учнів для участі в ЗНО – 2018», «Особливості проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2018 році», «Реєстрація осіб для участі у зовнішньому незалежному оцінювані ЗНО- 2018; «Реєстрація на пробне ЗНО». У школі оновлено куточок з питань ЗНО для педагогів, учнів, батьків. Розклеєно постери для батьків з даного питання на дошці оголошень у центрі села.