Про відділ

про відділ освіти, молоді та спорту Світловодської РДА

Повна назва установи Відділ освіти, молоді та спорту Світловодської районної державної адміністрації
Поштова адреса вул. Коцюбинського, 19 місто Світловодськ Кіровоградської обл.. 27500
Електронна адреса

svetlosvit@ukr.net

Веб-сайт

старий сайт http://svitlovodsk-rvo.edukit.kr.ua/

новий сайт http://svitloraion.klasna.com

Проїзд до організації маршрутні таксі, автобус. Зупинка «Спецстрой»
Галузь освіта, фізкультура та спорт
Форма власності комунальна
Вид діяльності управлінська

Положення про відділ освіти, молоді та спорту Світловодської РДА polozhennya_pro_viddil_osviti_molodi_ta_sportu_rda_traven_2017.pdf
Витяг із Єдиного державного реєстру
стор.1  vipiska_z_edrpou.pdf
стор.2  vipiska_2_storinka_1.pdf

19 лют. 2018
Районні змагання з волейболу
Вже стало доброю традицією проводити спортивні змагання з волейболу серед команд сільських рад.

16 лют. 2018
Підготовка до ЗНО в Григорівській ЗШ І - ІІІ ступенів
В Григорівській ЗШ І-ІІІ ступенів теж почалася реєстрація учасників ЗНО. Заступник директора з навчально - виховної роботи, Падалиця Т.Д., допомагає учням школи зареєструватися , а потім подає пакет документів до Одеського регіонального центру.

8 лют. 2018
Увага! Реєстрація на ЗНО-2018!
Нагадуємо, випускникам, які документи та матеріали, необхідні для реєстрації на ЗНО-2018...

29 січ. 2018
Змагання з футзалу
27 січня Федірківський НВК КЗ «Глинське НВО»гостинно приймав команди сільських рад на змаганнях з футзалу. Активність та волю до перемоги показували команди Озерської, Миронівської,Микільської, Григорівської, Федірківської сільських рад, команда «Рятівник» ДСНС м. Світловодська, команда Великоандрусівської ОТГ.

18 січ. 2018
Підготовка випускників 11 класу КЗ «Глинське НВО» до ЗНО-2018
З метою успішної здачі випускниками 11 класу ДПА у формі ЗНО та ЗНО-2018 у проведені заходи

11 січ. 2018
Які зміни чекають на учнів і випускників, що планують здавати ЗНО в 2018 році?
Поспішаємо поділитися з вами нововведеннями в законодавстві України про ЗНО 2018. На сайті українського центру оцінювання якості освіти опубліковані зміни, що стосуються проведення в 2018 році процедури зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО).