Психолого-медико-педагогічна консультація

Нормативно-правове забезпечення ПМПК

Навчальна програма для дітей з освітніми потребами
 ознайомитися тут:        programa_dlya_ditey_z_osvitnimi_potrebami.docx

Рекомендації по індивідуальному навчанню
ознайомитися тут:     individualnomu_navchannyu_dlya_sayta_.docx

додатки до наказу про індивідуальне навчання
ознайомитися тут:     dodatok_10.docx,       dodatok_14.docx

Програми з української мови та читання (1-9 класи)
ознайомитися тут:   programi_z_ukr__movi_ta_chitannya_1_9kl_.rtf

Картка обліку здорової дитини
ознайомитися тут:  kartka_obliku_zdorov_ditini_1.doc
Зразок заяви від батьків.
ознайомитися тут:/zayava_vid_batkiv_1.docx

7 трав. 2018
Готуємося до ЗНО
В Озерському навчально – виховному комплексі проходить активна підготовка до складання ЗНО.

17 квіт. 2018
Проект рішення Про створення комунального закладу "Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад "Ерудит" Світловодської районної ради Кіровоградської області"
ТРИДЦЯТА СЕСІЯ СВІТЛОВОДСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

17 квіт. 2018
Проект рішення Про створення комунального закладу "Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад "Світоч" Світловодської районної ради Кіровоградської області"
ТРИДЦЯТА СЕСІЯ СВІТЛОВОДСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

12 квіт. 2018
Підготовка до ЗНО-2018 у Павлівському НВО
Учні Павлівської школи, як і більшість випускників 2017-2018 навчального року, активно готуються до складання зовнішнього незалежного оцінювання. Оскільки у нашій школі впроваджений біолого-хімічний напрям, то всі учні обрали для складання на ЗНО біологію та хімію. Українська мова та література як обов’язків предмет, а також п’ятеро із семи школярів будуть здавати історію України.

28 бер. 2018
Я МАЮ ПРАВО
З метою підвищення правової свідомості українців та інформування громадян щодо використання та захисту їхніх прав у повсякденному житті, Міністерством юстиції України ініційовано загальнонаціональний правопросвітницький проект "Я МАЮ ПРАВО!".

12 бер. 2018
Баскетбол серед дорослих
10 березня у приміщенні Микільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів відбулися змагання з баскетболу серед команд сільських рад.