Психолого-медико-педагогічна консультація

Нормативно-правове забезпечення ПМПК

Навчальна програма для дітей з освітніми потребами
 ознайомитися тут:        programa_dlya_ditey_z_osvitnimi_potrebami.docx

Рекомендації по індивідуальному навчанню
ознайомитися тут:     individualnomu_navchannyu_dlya_sayta_.docx

додатки до наказу про індивідуальне навчання
ознайомитися тут:     dodatok_10.docx,       dodatok_14.docx

Програми з української мови та читання (1-9 класи)
ознайомитися тут:   programi_z_ukr__movi_ta_chitannya_1_9kl_.rtf

Картка обліку здорової дитини
ознайомитися тут:  kartka_obliku_zdorov_ditini_1.doc
Зразок заяви від батьків.
ознайомитися тут:/zayava_vid_batkiv_1.docx

11 груд. 2017
Результати ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови загальноосвітніх навчальних закладів Світловодського району
09 грудня 2017 року на базі Микільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів відбувся ІІ (районний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови.

11 груд. 2017
Футбольні баталії
7 та 8 грудня 2017 року відділ освіти, молоді та спорту Світловодської районної державної адміністрації провів змагання з футболу на базі спорткомплексу ім. А.Тузовського.

28 лист. 2017
Відкрите заняття для дітей різновікових груп в Григорівському ДНЗ
24 листопада 2017 року в Григорівському дошкільному навчальному закладі було проведене відкрите заняття для дітей різновікової групивихователем Нечай Людмилою Анатоліївною.

28 лист. 2017
Вихователь ГригорівськогоДНЗ «Ромашка» - Явтенко Людмила Миколаївна приняла участь у обласному конкурсі
20 лютого 2017 року вихователь ГригорівськогоДНЗ «Ромашка» - Явтенко Людмила Миколаївна приняла участь у обласному конкурсі «Від дослідницької компетентності вчителя до навчально-дослідницьких умінь дітей».

24 лист. 2017
Готуємося до ЗНО вчасно
Найбільш хвилюючим для випускників та відповідальних осіб за ЗНО в школі є момент реєстрації тому. щоб заздалегідь підготуватись до реєстрації потрібно знати розклад проведення ЗНО та особливості реєстрації учасників ЗНО в 2018 році.

24 лист. 2017
Пам’ятаймо минуле заради майбутнього
В Павлівському НВО проведено бесіди в класах та хвилини мовчання з вшанування пам’яті жертв Голодомору 1932-1933 років. Учні побачили кадри історичної хроніки про економічну політику більшовицької тиранії, послухали записи спогадів очевидців, які пережили страшні роки голоду...