Серпневий форум освітян 2018

Цьогоріч навчальний рік для освітян району розпочався символічно на серпневій зустрічі, яка пройшла під назвою – Серпневий форум освітян Світловодщини 2 018, на базі комунального закладу «Глинське навчально – виховне об’єднання».

В 2018 році на теренах освіти багато знакових подій. Серед найзнаковіших – це впровадження в дію Нової української школи та відзначення 100 – річчя від дня народження Василя Сухомлинського. Зважаючи на це, колектив методистів районного методичного кабінету підійшов до питання організації та місця проведення сепреного форуму освітян креативно та згідно нових підходів до організації освітнього простору відповідно до Концепції НУШ та використовуючи форми та методи роботи Сухомлинського. Таким чином Серпневий форум освітян Світловодщини 2018 був вперше проведений на свіжому повітрі, на пришкільній території комунального закладу «Глинське НВО», де гостинно приймали всіх освітян Світловодщини та гостей педагогічний колектив закладу.

Під час форуму, на шкільному подвір’ї, працювала тематична виставка методичного кабінету з нагоди 100 – річчя від дня народження Василя Сухомлинського. Також три опорні заклади зі своїми філіями підготували виставку педагогічних надбань – КЗ «Глинське НВО», КЗ «Павлівське НВО» та КЗ «Ліцей «Надія».

Всі гості зручно розташувалися на стільцях, з яких було видно тематичну сцену форуму та виступаючих з трибуни.

З доповіддю « Про результативність в 2017 – 2018 навчальному році та завдання на 2018 – 2019 навчальний рік»  виступив  начальник відділу освіти, молоді та спорту Сергій Скопич.

З вітальними словами до освітян Світловодщини звернулися очільники районної влади: голова районної державної адміністрації Сергій Твердовський та голова районної ради Роман Домбровський.

Далі робота в пленарній частині тривала у форматі вільного мікрофона, де обговорювалася доповідь та надавалися доповнення.

Робота в секціях теж була організована креативно та оптимально.  Наприклад секція вчителів початкових класів працювала на свіжому повітрі, розглядаючи ключові аспекти впровадження НУШ.

Серпневий форум освітян Світловодщини дав старт в новий навчальний рік. Тож побажання натхнення, наснаги та творчості лунали протягом всього дня всім колегам.

21 груд. 2018
Кримінальна відповідальність неповнолітніх
Відповідно до ст. 22 Кримінального кодексу України (КК) кримінальної відповідальності підлягають особи, яким до вчинення злочину минуло шістнадцять років

20 груд. 2018
12 грудня відбувся методичний семінар для вчителів англійської мови в партнерстві КЗ "Світловодський РМК" з Міжнародним освітньо-методичним центром Pearson&DinternalEducation

14 груд. 2018
Затверджено характеристики тестів ЗНО 2019 року
Український центр оцінювання якості освіти затвердив загальні характеристики сертифікаційних робіт зовнішнього незалежного оцінювання 2019 року. Відповідний наказ оприлюднено на сайті Українського центру оцінювання.

7 груд. 2018
Програми ЗНО на 2019 рік (оновлені)
Згідно вимог статті 45 Закону України «Про вищу освіту», оприлюднено нові програми ЗНО-2019. Перелік оновлених програм зовнішнього незалежного тестування 2019 року, що додаються: українська мова та література, математика, хімія, історія України, географія, біологія, фізика, англійська мова, німецька, французька та іспанська мови (російську — видалено).

7 груд. 2018
Інструктивно-методична нарада для заступників директорів з навчально-виховної роботи.
06 грудня 2018 року відбулася інструктивно-методична нарада для заступників директорів з навчально-виховної роботи. Керівники – Живіцька Світлана Юріївна, в.о. завідуючого КЗ «Світловодський РМК» та Кулинич Олена Миколаївна, методист.

5 груд. 2018
Соціальна відпустка на дітей
Акценти цієї статті: • на якій підставі та на який строк надається додаткова соціальна відпустка на дітей; • чи можна розділити на частини таку відпустку; чи можна надати відпустку на дітей чоловікові та в яких випадках; • чи можна надати відпустку на дітей сумісникам; • чи впливають святкові дні на тривалість відпустки на дітей.