27500, Кіровоградська область, м. Світловодськ, вул. Коцюбинського,19, svetlosvit@ukr.net

Серпневий форум освітян 2018

Цьогоріч навчальний рік для освітян району розпочався символічно на серпневій зустрічі, яка пройшла під назвою – Серпневий форум освітян Світловодщини 2 018, на базі комунального закладу «Глинське навчально – виховне об’єднання».

В 2018 році на теренах освіти багато знакових подій. Серед найзнаковіших – це впровадження в дію Нової української школи та відзначення 100 – річчя від дня народження Василя Сухомлинського. Зважаючи на це, колектив методистів районного методичного кабінету підійшов до питання організації та місця проведення сепреного форуму освітян креативно та згідно нових підходів до організації освітнього простору відповідно до Концепції НУШ та використовуючи форми та методи роботи Сухомлинського. Таким чином Серпневий форум освітян Світловодщини 2018 був вперше проведений на свіжому повітрі, на пришкільній території комунального закладу «Глинське НВО», де гостинно приймали всіх освітян Світловодщини та гостей педагогічний колектив закладу.

Під час форуму, на шкільному подвір’ї, працювала тематична виставка методичного кабінету з нагоди 100 – річчя від дня народження Василя Сухомлинського. Також три опорні заклади зі своїми філіями підготували виставку педагогічних надбань – КЗ «Глинське НВО», КЗ «Павлівське НВО» та КЗ «Ліцей «Надія».

Всі гості зручно розташувалися на стільцях, з яких було видно тематичну сцену форуму та виступаючих з трибуни.

З доповіддю « Про результативність в 2017 – 2018 навчальному році та завдання на 2018 – 2019 навчальний рік»  виступив  начальник відділу освіти, молоді та спорту Сергій Скопич.

З вітальними словами до освітян Світловодщини звернулися очільники районної влади: голова районної державної адміністрації Сергій Твердовський та голова районної ради Роман Домбровський.

Далі робота в пленарній частині тривала у форматі вільного мікрофона, де обговорювалася доповідь та надавалися доповнення.

Робота в секціях теж була організована креативно та оптимально.  Наприклад секція вчителів початкових класів працювала на свіжому повітрі, розглядаючи ключові аспекти впровадження НУШ.

Серпневий форум освітян Світловодщини дав старт в новий навчальний рік. Тож побажання натхнення, наснаги та творчості лунали протягом всього дня всім колегам.

8 лист. 2018
Свобода мирних зібрань
Українська Гельсінська спілка, яка сприяє розвитку гуманного суспільства, гідності та гармонійних стосунків між людиною, державою і природою через створення платформи для співпраці між членами Спілки та іншими учасниками правозахисного руху, зібрала важливу інформацію про свободу мирних зібрань, яка може бути у нагоді усім, хто виходить на мирні протестні акції.

6 лист. 2018
ОГОЛОШЕННЯ про продовження термінів конкурсу на посаду директора КЗ "Глинське НВО"
продовження термінів конкурсу на посаду директора КЗ "Глинське НВО"

16 жовт. 2018
Вдалий старт змагань з футболу «Шкіряний м'яч»
Гостинно зустріла адміністрація КЗ «Ліцей «Надія» кращих футболістів шкільних команд з КЗ «Глинське НВО»,Миронівської ЗШ І-ІІ ступенів КЗ «Павлівське НВО», Великоскельовського НВК КЗ «Павлівське НВО»,Озерського НВК КЗ «Павлівське НВО»,КЗ «Ліцей «Надія»(корпус №1), КЗ «Павлівське НВО»

12 жовт. 2018
Я маю право! Приватизація землі вчителем
Як вчитель може приватизувати землю. Так само як усі громадяни України чи ні?

3 жовт. 2018
Поради учням щодо підготовки до ЗНО
Для того щоб ви могли впевнено впоратися з тестом у напруженій екзаменаційній обстановці, почніть готуватись до тестування заздалегідь. А як краще впоратися з цим завданням, вам підкаже даний матеріал.

21 вер. 2018
Я маю право! Конкурс малюнків.
Конкурс малюнків серед школярів про свої права.