Серпневий форум освітян 2018

Цьогоріч навчальний рік для освітян району розпочався символічно на серпневій зустрічі, яка пройшла під назвою – Серпневий форум освітян Світловодщини 2 018, на базі комунального закладу «Глинське навчально – виховне об’єднання».

В 2018 році на теренах освіти багато знакових подій. Серед найзнаковіших – це впровадження в дію Нової української школи та відзначення 100 – річчя від дня народження Василя Сухомлинського. Зважаючи на це, колектив методистів районного методичного кабінету підійшов до питання організації та місця проведення сепреного форуму освітян креативно та згідно нових підходів до організації освітнього простору відповідно до Концепції НУШ та використовуючи форми та методи роботи Сухомлинського. Таким чином Серпневий форум освітян Світловодщини 2018 був вперше проведений на свіжому повітрі, на пришкільній території комунального закладу «Глинське НВО», де гостинно приймали всіх освітян Світловодщини та гостей педагогічний колектив закладу.

Під час форуму, на шкільному подвір’ї, працювала тематична виставка методичного кабінету з нагоди 100 – річчя від дня народження Василя Сухомлинського. Також три опорні заклади зі своїми філіями підготували виставку педагогічних надбань – КЗ «Глинське НВО», КЗ «Павлівське НВО» та КЗ «Ліцей «Надія».

Всі гості зручно розташувалися на стільцях, з яких було видно тематичну сцену форуму та виступаючих з трибуни.

З доповіддю « Про результативність в 2017 – 2018 навчальному році та завдання на 2018 – 2019 навчальний рік»  виступив  начальник відділу освіти, молоді та спорту Сергій Скопич.

З вітальними словами до освітян Світловодщини звернулися очільники районної влади: голова районної державної адміністрації Сергій Твердовський та голова районної ради Роман Домбровський.

Далі робота в пленарній частині тривала у форматі вільного мікрофона, де обговорювалася доповідь та надавалися доповнення.

Робота в секціях теж була організована креативно та оптимально.  Наприклад секція вчителів початкових класів працювала на свіжому повітрі, розглядаючи ключові аспекти впровадження НУШ.

Серпневий форум освітян Світловодщини дав старт в новий навчальний рік. Тож побажання натхнення, наснаги та творчості лунали протягом всього дня всім колегам.

14 вер. 2018
Григорівський ДНЗ на Дні села
Кожного року в вересні місяці Григорівська громада відмічає одне з найголовніших свят – День села. В цей урочистий день село, як завжди, радо зустрічало гостей біля сільського Будинку культури

14 вер. 2018
Я маю право! Як обрати лікаря - покрокова інструкція
ДЛЯ ЧОГО ПІДПИСУВАТИ ДЕКЛАРАЦІЮ З ЛІКАРЕМ Декларація – це документ, який підтверджує, що пацієнт хоче обслуговуватись саме у цього лікаря. Так, підписуючи декларацію з конкретним лікарем, ви повідомляєте державу (НСЗУ), що оплата за ваше обслуговування має находити у цей медзаклад.

12 вер. 2018
Я маю право! Як захиститися від шахраїв.
Які методи і прийоми використовують шахраї Концепція здійснення шахрайства однією людиною відносно іншої дуже проста: зловживання довірою, обман, маніпуляція свідомістю з метою заволодіти майном чи грошима. При цьому стати жертвою шахрая може кожен, незалежно від віку і соціального стану. Але є обставини, що роблять Вас більш уразливими.

10 вер. 2018
Я маю право! Як відтепер можна виїхати з дитиною за кордон.
28.08.2018 року набрав чинності Закон № 2475-VIII від 03.07.2018, яким внесено зміни до Сімейного кодексу України, та інших законів України щодо посилення захисту права дитини на належне утримання. Торкнулись зміни в тому числі підстав та порядку виїзду з дитиною за межі України.

6 вер. 2018
Я маю право!
Що роблять шахраї, щоб роздобути необхідні відомості?

4 вер. 2018
Я маю право!
Що робити, якщо помилково гроші були переведені на інший рахунок?