Методична робота

З інформацією про методичну роботу просимо Вас ознайомитися на сайті Комунального закладу "Світловодський районний методичний кабінет Світловдської районної ради"  за посиланням:

21 груд. 2018
Кримінальна відповідальність неповнолітніх
Відповідно до ст. 22 Кримінального кодексу України (КК) кримінальної відповідальності підлягають особи, яким до вчинення злочину минуло шістнадцять років

20 груд. 2018
12 грудня відбувся методичний семінар для вчителів англійської мови в партнерстві КЗ "Світловодський РМК" з Міжнародним освітньо-методичним центром Pearson&DinternalEducation

14 груд. 2018
Затверджено характеристики тестів ЗНО 2019 року
Український центр оцінювання якості освіти затвердив загальні характеристики сертифікаційних робіт зовнішнього незалежного оцінювання 2019 року. Відповідний наказ оприлюднено на сайті Українського центру оцінювання.

7 груд. 2018
Програми ЗНО на 2019 рік (оновлені)
Згідно вимог статті 45 Закону України «Про вищу освіту», оприлюднено нові програми ЗНО-2019. Перелік оновлених програм зовнішнього незалежного тестування 2019 року, що додаються: українська мова та література, математика, хімія, історія України, географія, біологія, фізика, англійська мова, німецька, французька та іспанська мови (російську — видалено).

7 груд. 2018
Інструктивно-методична нарада для заступників директорів з навчально-виховної роботи.
06 грудня 2018 року відбулася інструктивно-методична нарада для заступників директорів з навчально-виховної роботи. Керівники – Живіцька Світлана Юріївна, в.о. завідуючого КЗ «Світловодський РМК» та Кулинич Олена Миколаївна, методист.

5 груд. 2018
Соціальна відпустка на дітей
Акценти цієї статті: • на якій підставі та на який строк надається додаткова соціальна відпустка на дітей; • чи можна розділити на частини таку відпустку; чи можна надати відпустку на дітей чоловікові та в яких випадках; • чи можна надати відпустку на дітей сумісникам; • чи впливають святкові дні на тривалість відпустки на дітей.