Олімпіади і конкурси

2017 - 2018 навчалиний рік

ТРУДОВЕ НАВЧАННЯ ДІВЧАТКА /uploads/.pdf
ТРУДОВЕ НАВЧАННЯ ХЛОПЦІ /uploads_hlopci.pdf
КОНКУРС імені Петра Яцика /uploads/editor/4443/382274/sitepage_48/files/protokol_p_yacik.pdf

2016/2017 навчальний рік

німецька мова nimec.doc
 англійська мова  angliyska_mova.doc
економіка   ekonomika.doc
правознавство pravoznavstvo.doc
астрономія astronomiya.doc
конкурс імені Шевченка konkurs_shevchenka.doc
інформаційні технології  informaciyni_tehnologii.doc
хімія  himiya.doc
фізика  fizika.doc
конкурс імені Петра Яцика  konkurs_petra_yacika.doc
історія    istoriya.doc
географія    geografiya.doc
математика matematika_1.doc
екологія   ekologiya.doc
біологія   biologiya.doc
українська мова і література /ukrainska_mova.doc

2015/2016 навчальний рік

Наказ начальника відділу освіти про проведення ІІ етапу Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін    nakaz_136_olimpiadi_rayonniy_etap_2015_1.doc

Міжнародний конкурс знавчців української мови ім.Петра Яцика                          З результатами ознайомитися тут:  rezultati_konkurs_im_yacika_2015.doc
Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської і студентської молоді ім.Тараса Шевченка (2015-2016 навчальний рік).                                    З результатами ознайомитися тут: rezultati_konkursa_tarasa_shevchenka_2015.docx

Результати ІІ атепу Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін                                                                                                 (2015-2016 навчальний рік)

українська мова та література      ukrainskoi_movi_ta_literaturi_2015
астрономія  astronomyya.doc
математика matematika_2015.doc
біологія  biologiya_2015.doc
історія   istoriya_2015.doc
географія   geografiya_2015.doc
хімія    himiya_2015.doc
екологія  ekologiya_2015.doc
російська мова      rosiyska_mova_2015_1.doc
фізика  fizika_2015.doc
інформаційні технології   informaciyni_tehnologii_2015.doc
англійська мова     angliyska_2015_1.doc
правознавство  pravoznavstvo_2015.doc
економіка    ekonomika_2015.doc

7 трав. 2018
Готуємося до ЗНО
В Озерському навчально – виховному комплексі проходить активна підготовка до складання ЗНО.

17 квіт. 2018
Проект рішення Про створення комунального закладу "Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад "Ерудит" Світловодської районної ради Кіровоградської області"
ТРИДЦЯТА СЕСІЯ СВІТЛОВОДСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

17 квіт. 2018
Проект рішення Про створення комунального закладу "Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад "Світоч" Світловодської районної ради Кіровоградської області"
ТРИДЦЯТА СЕСІЯ СВІТЛОВОДСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

12 квіт. 2018
Підготовка до ЗНО-2018 у Павлівському НВО
Учні Павлівської школи, як і більшість випускників 2017-2018 навчального року, активно готуються до складання зовнішнього незалежного оцінювання. Оскільки у нашій школі впроваджений біолого-хімічний напрям, то всі учні обрали для складання на ЗНО біологію та хімію. Українська мова та література як обов’язків предмет, а також п’ятеро із семи школярів будуть здавати історію України.

28 бер. 2018
Я МАЮ ПРАВО
З метою підвищення правової свідомості українців та інформування громадян щодо використання та захисту їхніх прав у повсякденному житті, Міністерством юстиції України ініційовано загальнонаціональний правопросвітницький проект "Я МАЮ ПРАВО!".

12 бер. 2018
Баскетбол серед дорослих
10 березня у приміщенні Микільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів відбулися змагання з баскетболу серед команд сільських рад.