Олімпіади і конкурси

2017 - 2018 навчалиний рік

ТРУДОВЕ НАВЧАННЯ ДІВЧАТКА /uploads/.pdf
ТРУДОВЕ НАВЧАННЯ ХЛОПЦІ /uploads_hlopci.pdf
КОНКУРС імені Петра Яцика /uploads/editor/4443/382274/sitepage_48/files/protokol_p_yacik.pdf

2016/2017 навчальний рік

німецька мова nimec.doc
 англійська мова  angliyska_mova.doc
економіка   ekonomika.doc
правознавство pravoznavstvo.doc
астрономія astronomiya.doc
конкурс імені Шевченка konkurs_shevchenka.doc
інформаційні технології  informaciyni_tehnologii.doc
хімія  himiya.doc
фізика  fizika.doc
конкурс імені Петра Яцика  konkurs_petra_yacika.doc
історія    istoriya.doc
географія    geografiya.doc
математика matematika_1.doc
екологія   ekologiya.doc
біологія   biologiya.doc
українська мова і література /ukrainska_mova.doc

2015/2016 навчальний рік

Наказ начальника відділу освіти про проведення ІІ етапу Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін    nakaz_136_olimpiadi_rayonniy_etap_2015_1.doc

Міжнародний конкурс знавчців української мови ім.Петра Яцика                          З результатами ознайомитися тут:  rezultati_konkurs_im_yacika_2015.doc
Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської і студентської молоді ім.Тараса Шевченка (2015-2016 навчальний рік).                                    З результатами ознайомитися тут: rezultati_konkursa_tarasa_shevchenka_2015.docx

Результати ІІ атепу Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін                                                                                                 (2015-2016 навчальний рік)

українська мова та література      ukrainskoi_movi_ta_literaturi_2015
астрономія  astronomyya.doc
математика matematika_2015.doc
біологія  biologiya_2015.doc
історія   istoriya_2015.doc
географія   geografiya_2015.doc
хімія    himiya_2015.doc
екологія  ekologiya_2015.doc
російська мова      rosiyska_mova_2015_1.doc
фізика  fizika_2015.doc
інформаційні технології   informaciyni_tehnologii_2015.doc
англійська мова     angliyska_2015_1.doc
правознавство  pravoznavstvo_2015.doc
економіка    ekonomika_2015.doc

21 груд. 2018
Кримінальна відповідальність неповнолітніх
Відповідно до ст. 22 Кримінального кодексу України (КК) кримінальної відповідальності підлягають особи, яким до вчинення злочину минуло шістнадцять років

20 груд. 2018
12 грудня відбувся методичний семінар для вчителів англійської мови в партнерстві КЗ "Світловодський РМК" з Міжнародним освітньо-методичним центром Pearson&DinternalEducation

14 груд. 2018
Затверджено характеристики тестів ЗНО 2019 року
Український центр оцінювання якості освіти затвердив загальні характеристики сертифікаційних робіт зовнішнього незалежного оцінювання 2019 року. Відповідний наказ оприлюднено на сайті Українського центру оцінювання.

7 груд. 2018
Програми ЗНО на 2019 рік (оновлені)
Згідно вимог статті 45 Закону України «Про вищу освіту», оприлюднено нові програми ЗНО-2019. Перелік оновлених програм зовнішнього незалежного тестування 2019 року, що додаються: українська мова та література, математика, хімія, історія України, географія, біологія, фізика, англійська мова, німецька, французька та іспанська мови (російську — видалено).

7 груд. 2018
Інструктивно-методична нарада для заступників директорів з навчально-виховної роботи.
06 грудня 2018 року відбулася інструктивно-методична нарада для заступників директорів з навчально-виховної роботи. Керівники – Живіцька Світлана Юріївна, в.о. завідуючого КЗ «Світловодський РМК» та Кулинич Олена Миколаївна, методист.

5 груд. 2018
Соціальна відпустка на дітей
Акценти цієї статті: • на якій підставі та на який строк надається додаткова соціальна відпустка на дітей; • чи можна розділити на частини таку відпустку; чи можна надати відпустку на дітей чоловікові та в яких випадках; • чи можна надати відпустку на дітей сумісникам; • чи впливають святкові дні на тривалість відпустки на дітей.