Олімпіади і конкурси

2017 - 2018 навчалиний рік

ТРУДОВЕ НАВЧАННЯ ДІВЧАТКА /uploads/.pdf
ТРУДОВЕ НАВЧАННЯ ХЛОПЦІ /uploads_hlopci.pdf
КОНКУРС імені Петра Яцика /uploads/editor/4443/382274/sitepage_48/files/protokol_p_yacik.pdf

2016/2017 навчальний рік

німецька мова nimec.doc
 англійська мова  angliyska_mova.doc
економіка   ekonomika.doc
правознавство pravoznavstvo.doc
астрономія astronomiya.doc
конкурс імені Шевченка konkurs_shevchenka.doc
інформаційні технології  informaciyni_tehnologii.doc
хімія  himiya.doc
фізика  fizika.doc
конкурс імені Петра Яцика  konkurs_petra_yacika.doc
історія    istoriya.doc
географія    geografiya.doc
математика matematika_1.doc
екологія   ekologiya.doc
біологія   biologiya.doc
українська мова і література /ukrainska_mova.doc

2015/2016 навчальний рік

Наказ начальника відділу освіти про проведення ІІ етапу Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін    nakaz_136_olimpiadi_rayonniy_etap_2015_1.doc

Міжнародний конкурс знавчців української мови ім.Петра Яцика                          З результатами ознайомитися тут:  rezultati_konkurs_im_yacika_2015.doc
Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської і студентської молоді ім.Тараса Шевченка (2015-2016 навчальний рік).                                    З результатами ознайомитися тут: rezultati_konkursa_tarasa_shevchenka_2015.docx

Результати ІІ атепу Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін                                                                                                 (2015-2016 навчальний рік)

українська мова та література      ukrainskoi_movi_ta_literaturi_2015
астрономія  astronomyya.doc
математика matematika_2015.doc
біологія  biologiya_2015.doc
історія   istoriya_2015.doc
географія   geografiya_2015.doc
хімія    himiya_2015.doc
екологія  ekologiya_2015.doc
російська мова      rosiyska_mova_2015_1.doc
фізика  fizika_2015.doc
інформаційні технології   informaciyni_tehnologii_2015.doc
англійська мова     angliyska_2015_1.doc
правознавство  pravoznavstvo_2015.doc
економіка    ekonomika_2015.doc

14 вер. 2018
Григорівський ДНЗ на Дні села
Кожного року в вересні місяці Григорівська громада відмічає одне з найголовніших свят – День села. В цей урочистий день село, як завжди, радо зустрічало гостей біля сільського Будинку культури

14 вер. 2018
Я маю право! Як обрати лікаря - покрокова інструкція
ДЛЯ ЧОГО ПІДПИСУВАТИ ДЕКЛАРАЦІЮ З ЛІКАРЕМ Декларація – це документ, який підтверджує, що пацієнт хоче обслуговуватись саме у цього лікаря. Так, підписуючи декларацію з конкретним лікарем, ви повідомляєте державу (НСЗУ), що оплата за ваше обслуговування має находити у цей медзаклад.

12 вер. 2018
Я маю право! Як захиститися від шахраїв.
Які методи і прийоми використовують шахраї Концепція здійснення шахрайства однією людиною відносно іншої дуже проста: зловживання довірою, обман, маніпуляція свідомістю з метою заволодіти майном чи грошима. При цьому стати жертвою шахрая може кожен, незалежно від віку і соціального стану. Але є обставини, що роблять Вас більш уразливими.

10 вер. 2018
Я маю право! Як відтепер можна виїхати з дитиною за кордон.
28.08.2018 року набрав чинності Закон № 2475-VIII від 03.07.2018, яким внесено зміни до Сімейного кодексу України, та інших законів України щодо посилення захисту права дитини на належне утримання. Торкнулись зміни в тому числі підстав та порядку виїзду з дитиною за межі України.

6 вер. 2018
Я маю право!
Що роблять шахраї, щоб роздобути необхідні відомості?

4 вер. 2018
Я маю право!
Що робити, якщо помилково гроші були переведені на інший рахунок?