27500, Кіровоградська область, м. Світловодськ, вул. Коцюбинського,19, svetlosvit@ukr.net

Олімпіади і конкурси

2017 - 2018 навчалиний рік

ТРУДОВЕ НАВЧАННЯ ДІВЧАТКА /uploads/.pdf
ТРУДОВЕ НАВЧАННЯ ХЛОПЦІ /uploads_hlopci.pdf
КОНКУРС імені Петра Яцика /uploads/editor/4443/382274/sitepage_48/files/protokol_p_yacik.pdf

2016/2017 навчальний рік

німецька мова nimec.doc
 англійська мова  angliyska_mova.doc
економіка   ekonomika.doc
правознавство pravoznavstvo.doc
астрономія astronomiya.doc
конкурс імені Шевченка konkurs_shevchenka.doc
інформаційні технології  informaciyni_tehnologii.doc
хімія  himiya.doc
фізика  fizika.doc
конкурс імені Петра Яцика  konkurs_petra_yacika.doc
історія    istoriya.doc
географія    geografiya.doc
математика matematika_1.doc
екологія   ekologiya.doc
біологія   biologiya.doc
українська мова і література /ukrainska_mova.doc

2015/2016 навчальний рік

Наказ начальника відділу освіти про проведення ІІ етапу Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін    nakaz_136_olimpiadi_rayonniy_etap_2015_1.doc

Міжнародний конкурс знавчців української мови ім.Петра Яцика                          З результатами ознайомитися тут:  rezultati_konkurs_im_yacika_2015.doc
Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської і студентської молоді ім.Тараса Шевченка (2015-2016 навчальний рік).                                    З результатами ознайомитися тут: rezultati_konkursa_tarasa_shevchenka_2015.docx

Результати ІІ атепу Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін                                                                                                 (2015-2016 навчальний рік)

українська мова та література      ukrainskoi_movi_ta_literaturi_2015
астрономія  astronomyya.doc
математика matematika_2015.doc
біологія  biologiya_2015.doc
історія   istoriya_2015.doc
географія   geografiya_2015.doc
хімія    himiya_2015.doc
екологія  ekologiya_2015.doc
російська мова      rosiyska_mova_2015_1.doc
фізика  fizika_2015.doc
інформаційні технології   informaciyni_tehnologii_2015.doc
англійська мова     angliyska_2015_1.doc
правознавство  pravoznavstvo_2015.doc
економіка    ekonomika_2015.doc

8 лист. 2018
Свобода мирних зібрань
Українська Гельсінська спілка, яка сприяє розвитку гуманного суспільства, гідності та гармонійних стосунків між людиною, державою і природою через створення платформи для співпраці між членами Спілки та іншими учасниками правозахисного руху, зібрала важливу інформацію про свободу мирних зібрань, яка може бути у нагоді усім, хто виходить на мирні протестні акції.

6 лист. 2018
ОГОЛОШЕННЯ про продовження термінів конкурсу на посаду директора КЗ "Глинське НВО"
продовження термінів конкурсу на посаду директора КЗ "Глинське НВО"

16 жовт. 2018
Вдалий старт змагань з футболу «Шкіряний м'яч»
Гостинно зустріла адміністрація КЗ «Ліцей «Надія» кращих футболістів шкільних команд з КЗ «Глинське НВО»,Миронівської ЗШ І-ІІ ступенів КЗ «Павлівське НВО», Великоскельовського НВК КЗ «Павлівське НВО»,Озерського НВК КЗ «Павлівське НВО»,КЗ «Ліцей «Надія»(корпус №1), КЗ «Павлівське НВО»

12 жовт. 2018
Я маю право! Приватизація землі вчителем
Як вчитель може приватизувати землю. Так само як усі громадяни України чи ні?

3 жовт. 2018
Поради учням щодо підготовки до ЗНО
Для того щоб ви могли впевнено впоратися з тестом у напруженій екзаменаційній обстановці, почніть готуватись до тестування заздалегідь. А як краще впоратися з цим завданням, вам підкаже даний матеріал.

21 вер. 2018
Я маю право! Конкурс малюнків.
Конкурс малюнків серед школярів про свої права.