Підготовка до 2017/2018 навчального року

Доповідь начальника відділу освіти, молоді та спорту Світловодської РДА на серпневій конференції педагогічниї працівників район (2017 рік)   dopovid_nachalnika_viddilu_osviti.docx
Рекомендації серпневої конференції педагогічних працівників району (2017 рік)     rekomendacii.doc

Просимо всіх педагогічних працівників району ознайомитися з матеріалами блогу "Про організацію навчально-виховного процесу у 2017-2018 навчальному році"

за посиланням http://2017-2018academic-year.blogspot.com/

Методичні рекомендації про викладання навчальних предметів у загальноосвітніх навчальних закладах у 2017/2018 навчальному році metod_rekom_2017.pdf

Оновлені навчальні програми для 5-9 класів (2017/2018 навчальний рік)             navchalni-programi-5-9-klas-2017.html

17 квіт. 2018
Проект рішення Про створення комунального закладу "Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад "Ерудит" Світловодської районної ради Кіровоградської області"
ТРИДЦЯТА СЕСІЯ СВІТЛОВОДСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

17 квіт. 2018
Проект рішення Про створення комунального закладу "Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад "Світоч" Світловодської районної ради Кіровоградської області"
ТРИДЦЯТА СЕСІЯ СВІТЛОВОДСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

12 квіт. 2018
Підготовка до ЗНО-2018 у Павлівському НВО
Учні Павлівської школи, як і більшість випускників 2017-2018 навчального року, активно готуються до складання зовнішнього незалежного оцінювання. Оскільки у нашій школі впроваджений біолого-хімічний напрям, то всі учні обрали для складання на ЗНО біологію та хімію. Українська мова та література як обов’язків предмет, а також п’ятеро із семи школярів будуть здавати історію України.

28 бер. 2018
Я МАЮ ПРАВО
З метою підвищення правової свідомості українців та інформування громадян щодо використання та захисту їхніх прав у повсякденному житті, Міністерством юстиції України ініційовано загальнонаціональний правопросвітницький проект "Я МАЮ ПРАВО!".

12 бер. 2018
Баскетбол серед дорослих
10 березня у приміщенні Микільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів відбулися змагання з баскетболу серед команд сільських рад.

7 бер. 2018
Готуємося до ЗНО 2018!
Заступник директора з НВР Кузьменко Т.Б та класний керівник Жукова А.В. провели класні години з таких тем: «Організація інформаційно-роз'яснювальної роботи у період реєстрації учнів для участі в ЗНО – 2018», «Особливості проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2018 році», «Реєстрація осіб для участі у зовнішньому незалежному оцінювані ЗНО- 2018; «Реєстрація на пробне ЗНО». У школі оновлено куточок з питань ЗНО для педагогів, учнів, батьків. Розклеєно постери для батьків з даного питання на дошці оголошень у центрі села.