Важлива інформація

Закон України «Про місцеве самоврядування в Україні» ознайомитися тут:  http://zakon1.rada.gov.ua

Пам'ятка для населення у разі виникнення надзвичайних ситуацій  ознайомитися тут     dsns.pdf

Телефони гарячих ліній у випадку надзвичайних ситуацій на території Кіровоградської області:

Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій — 101 або оперативний черговий У ДСНС у Кіровоградській області — (0522) 22-06-85, 22-64-25

УМВС України у Кіровоградській області — 102 або оперативний черговий (0522) 24-15 -69,

управління ДАІ УМВС — 050-323-48-90 Служба безпеки України у Кіровоградській області — (0522) 36-13-06

Обласний Центр медицини катастроф — 103, черговий (0522) 33-73-63

Наказ директора дапертаменту освіти і науки Кіровоградсської обласної державної адміністрації від 19.02.2015 року №66    ознайомитися тут:   66_pro_zahodi_bezpeki.pdf

Пам'ятка для населення про дії у разі виникнення надзвичайної ситуації        ознайомитися тут:    pam.docx

Інформація про Тимчасовий розподіл функціональних повноважень керівництва Кіровоградської обласної державної адміністрації  (розпорядження голви Кіровоградської ОДА від 10.02.2015 року №48-р)   ознайомитися тут: 48_r.pdf

Інформація про працівників кримінальної міліції у справах дітей Світловодського міськрайвідділу та про діючу  "Гарячу лінію  для дітей та підлітків" знайти інформацію тут:   rayon_2.doc

7 трав. 2018
Готуємося до ЗНО
В Озерському навчально – виховному комплексі проходить активна підготовка до складання ЗНО.

17 квіт. 2018
Проект рішення Про створення комунального закладу "Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад "Ерудит" Світловодської районної ради Кіровоградської області"
ТРИДЦЯТА СЕСІЯ СВІТЛОВОДСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

17 квіт. 2018
Проект рішення Про створення комунального закладу "Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад "Світоч" Світловодської районної ради Кіровоградської області"
ТРИДЦЯТА СЕСІЯ СВІТЛОВОДСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

12 квіт. 2018
Підготовка до ЗНО-2018 у Павлівському НВО
Учні Павлівської школи, як і більшість випускників 2017-2018 навчального року, активно готуються до складання зовнішнього незалежного оцінювання. Оскільки у нашій школі впроваджений біолого-хімічний напрям, то всі учні обрали для складання на ЗНО біологію та хімію. Українська мова та література як обов’язків предмет, а також п’ятеро із семи школярів будуть здавати історію України.

28 бер. 2018
Я МАЮ ПРАВО
З метою підвищення правової свідомості українців та інформування громадян щодо використання та захисту їхніх прав у повсякденному житті, Міністерством юстиції України ініційовано загальнонаціональний правопросвітницький проект "Я МАЮ ПРАВО!".

12 бер. 2018
Баскетбол серед дорослих
10 березня у приміщенні Микільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів відбулися змагання з баскетболу серед команд сільських рад.