Плани роботи відділу освіти

ознайомитися тут: plan_vo_2017

Перспективний план роботи відділу освіти Світловодської РДА на 2016 рік
 ознайомитися тут: plan_vo_2016.docx

Перспективний план роботи відділу освіти Світловодської районної державної адміністрації на 2015 рік

17 квіт. 2019
ОПРИЛЮДНЕННЯ Проекту рішення "Про підготовку та проведення відпочинку дітей та підлітків влітку 2019 року"
з метою створення умов для вирішення проблем збереження і зміцнення здоров'я дітей, системи їх оздоровлення та відпочинку, на підставі статті 43 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні"

4 квіт. 2019
Прибирання в день чистого довкілля

13 лют. 2019
ЗНО для атестата
Для тих випускників, які не планують вступати у виші, проходження ЗНО все одно є обов'язковим. Без результатів тестування вони не зможуть отримати атестат про повну загальну середню освіту.

8 лют. 2019
Про підготовку до ЗНО-2019 в Озерському НВК КЗ «Павлівське НВО»
Учні Озерського НВК КЗ «Павлівське НВО», а також їхні батьки ознайомлені з термінами реєстрації та переліком документів. Учні та вчителі ведуть активну підготовку до ЗНО.

8 лют. 2019
Сертифікати ЗНО за бакалаврськими спеціальностями
У 2019 році зовнішнє незалежне оцінювання (ЗНО) навчальних досягнень осіб, які виявили бажання вступати до вишів України, проводиться з української мови та літератури, історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії, однієї з іноземних мов (за вибором): англійської, німецької, французької, іспанської.

21 груд. 2018
Кримінальна відповідальність неповнолітніх
Відповідно до ст. 22 Кримінального кодексу України (КК) кримінальної відповідальності підлягають особи, яким до вчинення злочину минуло шістнадцять років