Освітні заклади

Інформація про загальноосвітні навчальні заклади станом

на 05 вересня 2016 року

Дислокація ЗНЗ   dislokaciya_2016.docx
Працевлаштування випускників 9-х  та 11-х класів  informaciya_pro_vlashtuvannya_vipusknikiv.docx

Інформація про загальноосвітні навчальні заклади Світловодського району

станом на 05.09.2015 року

Інформація про дислокацію закладів dislokaciya_2015
Інформація про кількість учнів merezha_klasiv_2015
Інформація про працевлаштування випускників
9-х класів vlashtuvannya_vipusknikiv_2015
Додатки до статистичного звіту 76-РВК zvit_vsi_dodatki.xlspoyasnyuyucha_zapiska
Інформація про матеріально-технічну базу ЗНЗ станом на 01.10.2015  sitepage_38/files
Інформація про спортивні гуртки, які працюють на базах ЗНЗ станом на 01.10.2015   informaciya_pro_sport_gurtki_2015_2.docx
Електронні адреси шкіл району elektronni_adresi_shkil_rayonu_2015
Електронні адреси вчителів району u_akaunti.doc
Інформація про гуртки ЦДЮТ станом на 01 жовтня 2015 року  gurtki_cdyut_2015.doc
Інформація про дошківльні навчальні заклади Світловодського району станом на 05.09.2015 року
Дислокація ДНЗ nazva_dnz
Наповнюваність груп у ДНЗ  vihovanciv_dnz

21 груд. 2018
Кримінальна відповідальність неповнолітніх
Відповідно до ст. 22 Кримінального кодексу України (КК) кримінальної відповідальності підлягають особи, яким до вчинення злочину минуло шістнадцять років

20 груд. 2018
12 грудня відбувся методичний семінар для вчителів англійської мови в партнерстві КЗ "Світловодський РМК" з Міжнародним освітньо-методичним центром Pearson&DinternalEducation

14 груд. 2018
Затверджено характеристики тестів ЗНО 2019 року
Український центр оцінювання якості освіти затвердив загальні характеристики сертифікаційних робіт зовнішнього незалежного оцінювання 2019 року. Відповідний наказ оприлюднено на сайті Українського центру оцінювання.

7 груд. 2018
Програми ЗНО на 2019 рік (оновлені)
Згідно вимог статті 45 Закону України «Про вищу освіту», оприлюднено нові програми ЗНО-2019. Перелік оновлених програм зовнішнього незалежного тестування 2019 року, що додаються: українська мова та література, математика, хімія, історія України, географія, біологія, фізика, англійська мова, німецька, французька та іспанська мови (російську — видалено).

7 груд. 2018
Інструктивно-методична нарада для заступників директорів з навчально-виховної роботи.
06 грудня 2018 року відбулася інструктивно-методична нарада для заступників директорів з навчально-виховної роботи. Керівники – Живіцька Світлана Юріївна, в.о. завідуючого КЗ «Світловодський РМК» та Кулинич Олена Миколаївна, методист.

5 груд. 2018
Соціальна відпустка на дітей
Акценти цієї статті: • на якій підставі та на який строк надається додаткова соціальна відпустка на дітей; • чи можна розділити на частини таку відпустку; чи можна надати відпустку на дітей чоловікові та в яких випадках; • чи можна надати відпустку на дітей сумісникам; • чи впливають святкові дні на тривалість відпустки на дітей.