27500, Кіровоградська область, м. Світловодськ, вул. Коцюбинського,19, svetlosvit@ukr.net

Освітні заклади

Інформація про загальноосвітні навчальні заклади станом

на 05 вересня 2016 року

Дислокація ЗНЗ   dislokaciya_2016.docx
Працевлаштування випускників 9-х  та 11-х класів  informaciya_pro_vlashtuvannya_vipusknikiv.docx

Інформація про загальноосвітні навчальні заклади Світловодського району

станом на 05.09.2015 року

Інформація про дислокацію закладів dislokaciya_2015
Інформація про кількість учнів merezha_klasiv_2015
Інформація про працевлаштування випускників
9-х класів vlashtuvannya_vipusknikiv_2015
Додатки до статистичного звіту 76-РВК zvit_vsi_dodatki.xlspoyasnyuyucha_zapiska
Інформація про матеріально-технічну базу ЗНЗ станом на 01.10.2015  sitepage_38/files
Інформація про спортивні гуртки, які працюють на базах ЗНЗ станом на 01.10.2015   informaciya_pro_sport_gurtki_2015_2.docx
Електронні адреси шкіл району elektronni_adresi_shkil_rayonu_2015
Електронні адреси вчителів району u_akaunti.doc
Інформація про гуртки ЦДЮТ станом на 01 жовтня 2015 року  gurtki_cdyut_2015.doc
Інформація про дошківльні навчальні заклади Світловодського району станом на 05.09.2015 року
Дислокація ДНЗ nazva_dnz
Наповнюваність груп у ДНЗ  vihovanciv_dnz

8 лист. 2018
Свобода мирних зібрань
Українська Гельсінська спілка, яка сприяє розвитку гуманного суспільства, гідності та гармонійних стосунків між людиною, державою і природою через створення платформи для співпраці між членами Спілки та іншими учасниками правозахисного руху, зібрала важливу інформацію про свободу мирних зібрань, яка може бути у нагоді усім, хто виходить на мирні протестні акції.

6 лист. 2018
ОГОЛОШЕННЯ про продовження термінів конкурсу на посаду директора КЗ "Глинське НВО"
продовження термінів конкурсу на посаду директора КЗ "Глинське НВО"

16 жовт. 2018
Вдалий старт змагань з футболу «Шкіряний м'яч»
Гостинно зустріла адміністрація КЗ «Ліцей «Надія» кращих футболістів шкільних команд з КЗ «Глинське НВО»,Миронівської ЗШ І-ІІ ступенів КЗ «Павлівське НВО», Великоскельовського НВК КЗ «Павлівське НВО»,Озерського НВК КЗ «Павлівське НВО»,КЗ «Ліцей «Надія»(корпус №1), КЗ «Павлівське НВО»

12 жовт. 2018
Я маю право! Приватизація землі вчителем
Як вчитель може приватизувати землю. Так само як усі громадяни України чи ні?

3 жовт. 2018
Поради учням щодо підготовки до ЗНО
Для того щоб ви могли впевнено впоратися з тестом у напруженій екзаменаційній обстановці, почніть готуватись до тестування заздалегідь. А як краще впоратися з цим завданням, вам підкаже даний матеріал.

21 вер. 2018
Я маю право! Конкурс малюнків.
Конкурс малюнків серед школярів про свої права.