Освітні заклади

Інформація про загальноосвітні навчальні заклади станом

на 05 вересня 2016 року

Дислокація ЗНЗ   dislokaciya_2016.docx
Працевлаштування випускників 9-х  та 11-х класів  informaciya_pro_vlashtuvannya_vipusknikiv.docx

Інформація про загальноосвітні навчальні заклади Світловодського району

станом на 05.09.2015 року

Інформація про дислокацію закладів dislokaciya_2015
Інформація про кількість учнів merezha_klasiv_2015
Інформація про працевлаштування випускників
9-х класів vlashtuvannya_vipusknikiv_2015
Додатки до статистичного звіту 76-РВК zvit_vsi_dodatki.xlspoyasnyuyucha_zapiska
Інформація про матеріально-технічну базу ЗНЗ станом на 01.10.2015  sitepage_38/files
Інформація про спортивні гуртки, які працюють на базах ЗНЗ станом на 01.10.2015   informaciya_pro_sport_gurtki_2015_2.docx
Електронні адреси шкіл району elektronni_adresi_shkil_rayonu_2015
Електронні адреси вчителів району u_akaunti.doc
Інформація про гуртки ЦДЮТ станом на 01 жовтня 2015 року  gurtki_cdyut_2015.doc
Інформація про дошківльні навчальні заклади Світловодського району станом на 05.09.2015 року
Дислокація ДНЗ nazva_dnz
Наповнюваність груп у ДНЗ  vihovanciv_dnz

14 вер. 2018
Григорівський ДНЗ на Дні села
Кожного року в вересні місяці Григорівська громада відмічає одне з найголовніших свят – День села. В цей урочистий день село, як завжди, радо зустрічало гостей біля сільського Будинку культури

14 вер. 2018
Я маю право! Як обрати лікаря - покрокова інструкція
ДЛЯ ЧОГО ПІДПИСУВАТИ ДЕКЛАРАЦІЮ З ЛІКАРЕМ Декларація – це документ, який підтверджує, що пацієнт хоче обслуговуватись саме у цього лікаря. Так, підписуючи декларацію з конкретним лікарем, ви повідомляєте державу (НСЗУ), що оплата за ваше обслуговування має находити у цей медзаклад.

12 вер. 2018
Я маю право! Як захиститися від шахраїв.
Які методи і прийоми використовують шахраї Концепція здійснення шахрайства однією людиною відносно іншої дуже проста: зловживання довірою, обман, маніпуляція свідомістю з метою заволодіти майном чи грошима. При цьому стати жертвою шахрая може кожен, незалежно від віку і соціального стану. Але є обставини, що роблять Вас більш уразливими.

10 вер. 2018
Я маю право! Як відтепер можна виїхати з дитиною за кордон.
28.08.2018 року набрав чинності Закон № 2475-VIII від 03.07.2018, яким внесено зміни до Сімейного кодексу України, та інших законів України щодо посилення захисту права дитини на належне утримання. Торкнулись зміни в тому числі підстав та порядку виїзду з дитиною за межі України.

6 вер. 2018
Я маю право!
Що роблять шахраї, щоб роздобути необхідні відомості?

4 вер. 2018
Я маю право!
Що робити, якщо помилково гроші були переведені на інший рахунок?