Освітні заклади

Інформація про загальноосвітні навчальні заклади станом

на 05 вересня 2016 року

Дислокація ЗНЗ   dislokaciya_2016.docx
Працевлаштування випускників 9-х  та 11-х класів  informaciya_pro_vlashtuvannya_vipusknikiv.docx

Інформація про загальноосвітні навчальні заклади Світловодського району

станом на 05.09.2015 року

Інформація про дислокацію закладів dislokaciya_2015
Інформація про кількість учнів merezha_klasiv_2015
Інформація про працевлаштування випускників
9-х класів vlashtuvannya_vipusknikiv_2015
Додатки до статистичного звіту 76-РВК zvit_vsi_dodatki.xlspoyasnyuyucha_zapiska
Інформація про матеріально-технічну базу ЗНЗ станом на 01.10.2015  sitepage_38/files
Інформація про спортивні гуртки, які працюють на базах ЗНЗ станом на 01.10.2015   informaciya_pro_sport_gurtki_2015_2.docx
Електронні адреси шкіл району elektronni_adresi_shkil_rayonu_2015
Електронні адреси вчителів району u_akaunti.doc
Інформація про гуртки ЦДЮТ станом на 01 жовтня 2015 року  gurtki_cdyut_2015.doc
Інформація про дошківльні навчальні заклади Світловодського району станом на 05.09.2015 року
Дислокація ДНЗ nazva_dnz
Наповнюваність груп у ДНЗ  vihovanciv_dnz

11 груд. 2017
Результати ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови загальноосвітніх навчальних закладів Світловодського району
09 грудня 2017 року на базі Микільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів відбувся ІІ (районний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови.

11 груд. 2017
Футбольні баталії
7 та 8 грудня 2017 року відділ освіти, молоді та спорту Світловодської районної державної адміністрації провів змагання з футболу на базі спорткомплексу ім. А.Тузовського.

28 лист. 2017
Відкрите заняття для дітей різновікових груп в Григорівському ДНЗ
24 листопада 2017 року в Григорівському дошкільному навчальному закладі було проведене відкрите заняття для дітей різновікової групивихователем Нечай Людмилою Анатоліївною.

28 лист. 2017
Вихователь ГригорівськогоДНЗ «Ромашка» - Явтенко Людмила Миколаївна приняла участь у обласному конкурсі
20 лютого 2017 року вихователь ГригорівськогоДНЗ «Ромашка» - Явтенко Людмила Миколаївна приняла участь у обласному конкурсі «Від дослідницької компетентності вчителя до навчально-дослідницьких умінь дітей».

24 лист. 2017
Готуємося до ЗНО вчасно
Найбільш хвилюючим для випускників та відповідальних осіб за ЗНО в школі є момент реєстрації тому. щоб заздалегідь підготуватись до реєстрації потрібно знати розклад проведення ЗНО та особливості реєстрації учасників ЗНО в 2018 році.

24 лист. 2017
Пам’ятаймо минуле заради майбутнього
В Павлівському НВО проведено бесіди в класах та хвилини мовчання з вшанування пам’яті жертв Голодомору 1932-1933 років. Учні побачили кадри історичної хроніки про економічну політику більшовицької тиранії, послухали записи спогадів очевидців, які пережили страшні роки голоду...