Освітні заклади

Інформація про загальноосвітні навчальні заклади станом

на 05 вересня 2016 року

Дислокація ЗНЗ   dislokaciya_2016.docx
Працевлаштування випускників 9-х  та 11-х класів  informaciya_pro_vlashtuvannya_vipusknikiv.docx

Інформація про загальноосвітні навчальні заклади Світловодського району

станом на 05.09.2015 року

Інформація про дислокацію закладів dislokaciya_2015
Інформація про кількість учнів merezha_klasiv_2015
Інформація про працевлаштування випускників
9-х класів vlashtuvannya_vipusknikiv_2015
Додатки до статистичного звіту 76-РВК zvit_vsi_dodatki.xlspoyasnyuyucha_zapiska
Інформація про матеріально-технічну базу ЗНЗ станом на 01.10.2015  sitepage_38/files
Інформація про спортивні гуртки, які працюють на базах ЗНЗ станом на 01.10.2015   informaciya_pro_sport_gurtki_2015_2.docx
Електронні адреси шкіл району elektronni_adresi_shkil_rayonu_2015
Електронні адреси вчителів району u_akaunti.doc
Інформація про гуртки ЦДЮТ станом на 01 жовтня 2015 року  gurtki_cdyut_2015.doc
Інформація про дошківльні навчальні заклади Світловодського району станом на 05.09.2015 року
Дислокація ДНЗ nazva_dnz
Наповнюваність груп у ДНЗ  vihovanciv_dnz

7 трав. 2018
Готуємося до ЗНО
В Озерському навчально – виховному комплексі проходить активна підготовка до складання ЗНО.

17 квіт. 2018
Проект рішення Про створення комунального закладу "Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад "Ерудит" Світловодської районної ради Кіровоградської області"
ТРИДЦЯТА СЕСІЯ СВІТЛОВОДСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

17 квіт. 2018
Проект рішення Про створення комунального закладу "Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад "Світоч" Світловодської районної ради Кіровоградської області"
ТРИДЦЯТА СЕСІЯ СВІТЛОВОДСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

12 квіт. 2018
Підготовка до ЗНО-2018 у Павлівському НВО
Учні Павлівської школи, як і більшість випускників 2017-2018 навчального року, активно готуються до складання зовнішнього незалежного оцінювання. Оскільки у нашій школі впроваджений біолого-хімічний напрям, то всі учні обрали для складання на ЗНО біологію та хімію. Українська мова та література як обов’язків предмет, а також п’ятеро із семи школярів будуть здавати історію України.

28 бер. 2018
Я МАЮ ПРАВО
З метою підвищення правової свідомості українців та інформування громадян щодо використання та захисту їхніх прав у повсякденному житті, Міністерством юстиції України ініційовано загальнонаціональний правопросвітницький проект "Я МАЮ ПРАВО!".

12 бер. 2018
Баскетбол серед дорослих
10 березня у приміщенні Микільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів відбулися змагання з баскетболу серед команд сільських рад.