В ДНЗ "Ромашка " відбувся Новорічний ранок

30 груд. 2016

Сьогодні весело у нас ми Новий рік стрічаєм,

І всіх, хто в залі є в цей час, ми гаряче вітаєм!

Від душі прийміть вітання і найкращі побажання

У здоров’ї жити всім і дорослим, і малим!

Так розпочався новорічний ранок в Григорівському дошкільному навчальному закладі «Ромашка». Цілий рік, як ніколи малеча чекала на новорічну казку. Адже це найулюбленіше дітками свято, бо добрий Дід Мороз завжди дарує чудові подарунки та веселощі. Тож діти чекали його з нетерпінням приготував гарні вірші та пісні. Запросили до себе у гості аніматорів, які підготували цікаву програму для дітей. Було проведено безліч конкурсів, цікавих ігор, в яких діти взяли активну участь. Наприкінці свята до зали запросили Діда Мороза, який теж грав з малятами в цікаву гру та роздав чудові подарунки. Дякуємо приватному підприємцеві Заклепній Тетяні Валеріївні за річну передплату дитячого журналу «Малятко». Діти отримали солодкі пакунки від керівника ФГ "Ніколь" Дмитрієва Вадима Васильовича. Батьки теж вирішили пригостити свою малечу фруктовими пакунками. Ми вдячні всім батькам, які допомагають вирішувати негайні питання дитячого садочка впродовж року, та голові батьківському комітету Кобильченко Тетяні Василівні, яка сумлінно та відповідально ставиться до своїх обов’язків. Віддаємо слово подяки голові сільської ради Невкритій Надії Миколаївні за її добре та щире серце, за турботу про самих менших громадян села. Вітаємо усіх зі святом і бажаємо в новому році миру, здоров’я та благополуччя.