Проект "Пташине гніздечко" учнів 4 класу Іванівської школи.

6 груд. 2016

2 грудня відбувся виховний  захід - захист етапу проекту "Пташите гніздечко", над яким працюють учні 4-го класу Іванівської школи  ". Проект спрямований на екологічне виховання та вирішення конкретних проблем: допомогти птахам пережити зиму, показати людям, як треба оберігати птахів та піклуватися про них взимку. Одним із завдань проекту це проведення свята "Птахи взимку". Готувались до свята всі: і батьки, і діти. З творчим натхненням працювали батьки, виготовляючи годівнички. Вирішили презентувати їх на святі. Учні активно знаходили інформацію про зимуючих птахів, випустили листівки "Що потрібно класти в годівничку?" На захід запросили батьків, учнів 1, 2, 3 класів. Після свята всі вийшли в двір, щоб повісити годівнички. Всі учасники заходу відчули підненсений настрій, задоволення та радість.

Вчитель початкових класів

Гарбуз Л.І.