Захист робіт МАНУМ

29 груд. 2016

28 грудня 2016 року на базі Микільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів відбувся захист науково-дослідницьких робіт учнів – учасників Світловодського районного наукового товариства учнів «Ерудит» Олександрійської філії Кіровоградської обласної Малої академії наук учнівської молоді. У заході взяли участь дев’ять учасників із шести шкіл району.

Свої дослідження з української мови і літератури (секція «Філологія і мистецтвознавство») представили учениця Миронівської ЗШ І-ІІ ступенів Новікова Дарина та Клименко Максим, учень Григорівської ЗШ І-ІІІ ступенів. Учні Микільської ЗШ І-ІІІ ступенів Тороп Ганна та Горохова Анастасія захищали свої наукові дослідження з математики. Осика Денис, учень Григорівської ЗШ І-ІІІ ступенів, представив на суд журі свої дослідження з інформатики.

Історико-географічний напрямок був представлений роботою учня Великоскельовської ЗШ І-ІІ ступенів Юріна Єгора, а хіміко-біологічний роботами учениць Микільської школи Ярмолаєвої Дар’ї, Глинської ЗШ І-ІІІ ступенів Білої Юлії та Федірківського НВК Сідої Валентини.

За рішенням журі кращими було визнано дослідницькі роботи учнів Новікової Дарини «Семантика і словотворча будова прізвищ жителів села Миронівка» (керівник Гарасько Н.І.), Білої Валентини «Дослідження загальної твердості питної води артезіанської свердловини села Федірки» (керівник Хоменко Н.Г.), Сідої Валнетини «Дослідження пропорційності тіла дівчат віком 14-16 років в підлітковому періоді онтогенезу» (керівник Хоменко Н.Г.) та Тороп Ганни «Діафантові рівняння» (керівник Томєв В.Б.). Учням-переможцям буде надано право захисту своїх дослідницьких робіт у обласному турі конкурсу МАНУМ у місті Кропивницький.

З фотозвітом ознайомитися тут: photoalbum/103273