17 бер. 2017

Засідання РМО вчителів початкових класів

Проблема засідання: «Підвищення якості навчально- виховного процесу шляхом використання інноваційних технологій.Застосування ІКТ в навчально – виховному процесі»
16 бер. 2017

Артисти обласної філармонії - дітям Світловодщини

15 березня 2017 року у приміщенні Микільського сільського будинку культури зібрались діти та педагогічні працівники шкіл району на зустріч з артистами обласної філармонії
16 бер. 2017

Педагогічний міст вчителів інформатики

14 березня 2017 року на базі Павлівського НВО проведено педагогічний міст вчителів інформатики Онуфрієвського та Світловодського району
15 бер. 2017

Шевченківські дні у Великоскельовській школі

До Шевченкових днів у Великоскельовській школі вчителі, учні школи, сільський бібліотекар, директор будинку культури провели тематичну годину: « Тарас Шевченко – гордість і слава України».
13 бер. 2017

Шевченківські дні у Подорожненському НВК

9 та 10 березня у Подорожненському НВК відбулися Шевченківські дні.
9 бер. 2017

Ранок для дорогих мам в Григорівському ДНЗ «Ромашка».

Жінки! Сьогодні ваше свято! І на зорі, ще в ранній час, Йде славний березень вітати Живими пролісками вас.
9 бер. 2017

Свято для найдорожчих людей у Миронівськый школі

Напередодні 8-го березня в Миронівській школі відбулось свято з нагоди Міжнародного жіночого дня.
7 бер. 2017

ЩИРІ ВІТАННЯ З 8 БЕРЕЗНЯ!

Дорогі жінки! Прийміть щирі вітання з нагоди Міжнародного жіночого дня, 8 березня. Нехай Ваші мрії здійснюються, здоров'я буде міцним, наснаги Вам в праці, щастя в родинах, кохання та всього найкращого. З повагою начальник відділу освіти Сачевська Л.Р. Голова районної профспілки педагогічних працівників Рябчун Н.І.
6 бер. 2017

ВСЕУКРАЇНСЬКА УКРЇНОЗНАВЧА ГРА "СОНЯШНИК" в Миронівськіій школі

3 березня учні Миронівської загальноосвітньої школи взяли активну участь у VІІІ Всеукраїнській грі "Соняшник".
27 лют. 2017

Серед призерів обласного етапу конкурсу МАН – учениця Федірківського НВК

Серед 52 учасників секції «Біологія» за підсумками двох етапів третє призове місце виборола учениця Федірківського НВК Сіда Валентина