Ранок для дорогих мам в Григорівському ДНЗ «Ромашка».

9 бер. 2017
Жінки! Сьогодні ваше свято! І на зорі, ще в ранній час, Йде славний березень вітати Живими пролісками вас.

Жінки! Сьогодні ваше свято!
І на зорі, ще в ранній час,
Йде славний березень вітати
Живими пролісками вас.

Так  розпочався  святковий  ранок  для  дорогих  мам  в  Григорівському  дошкільному  навчальному  закладі «Ромашка». На свято завітали  казкові  герої,  які  разом  з дітьми  розважали  гостей  свята. Весна-красна  принесла  з собою весняний  настрій, яким надихнула  усіх  присутніх. Карлсон  прилетів  до  дитсадочка  з  квіткою побажань, та  привітав  усіх  мам з весняним жіночим святом.  Дошкільнята  розказували  вірші, весело  співали  пісень для  своїх  матусь, дякуючи  їм  за любов,  підтримку  та  дбайливість. Свято пройшло  дуже  цікаво, було  проведено з дітьми  різноманітні  конкурси. Малюки  майстерно  танцювали, приємно вражаючи  своїх матусь наявними  талантами. Діти підготували  подарунки  своїм  рідним,  які  разом  з  вихователями  виготовили  заздалегідь. Кожна  дитина  мала  можливість  розкрити  свої  таланти,  творчі здібності та привітати  найдорожчих  людей  зі  святом.

На  ранок  була  запрошена  голова  села  Григорівки  Невкрита  Надія  Миколаївна, яка привітала  увесь  педагогічний  колектив  з жіночім  святом,  побажала  миру, щастя, успіхів  у  роботі та сімейного  благополуччя  родинам.

Наприкінці  свята діти  отримали  від  батьківського  комітету  гарні пакунки  з  фруктами.  Ранок удався  на  славу та  приніс  у душі  малечі  та їх батьків  красу  весни, ніжність квітів та сонячне  тепло.

Працівники  дошкільного  закладу  вітають  Невкриту  Надію Миколаївну та увесь жіночий колектив сільської ради  зі святом! Зичимо вам міцного здоров’я і довголіття, щастя і достатку. Нехай у ваших оселях завжди лунає дитячий сміх, панує злагода і любов.
Вічної вам весни і молодості.