14 серп. 2017

Методичні рекомендації щодо викладання навчальних предметів

Опубліковано лист Міністерства освіти і науки України "Щодо методичних рекомендацій про викладання навчальних предметів у загальноосвітніх навчальних закладах у 2017/2018 навчальному році"
20 лип. 2017

Проекти для обговорення громадськості Міністерства освіти і науки України

МОН України просить педагогічних працівників взяти участь у обговоренні проектів розвитку освіти
21 черв. 2017

Цікавий незабутній день табірного життя!

Учні Миронівської загальноосвітньої школи 21 червня 2017 року в останній день оздоровчого табору побували на чудовій повчальній екскурсії, відвідавши підприємство «Королівський смак»
19 черв. 2017

День танцю в таборі

У таборі “Зернятко” Павлівського НВО діти демонстрували свої танцювальні здібності.
17 черв. 2017

День Здоров’я в таборі «Зернятко»

Свято Здоров’я відбулося в пришкільному таборі «Зернятко» Павлівського НВО
16 черв. 2017

Дні Європи в таборі

Багато цікавого дізналися учні пришкільного табору «Зернятко» Павлівського НВО в день проведення заходів, присвячених історії європейських країн.

Поїздка до зоопарку

В пришкільному таборі «Струмочок» Іванівської ЗШ І-ІІ ступенів 14 червня був День сюрпризів.
14 черв. 2017

Цікаве дозвілля в таборі «Лілея» при Миронівській ЗШ I- II ст..

Миронівські школярі продовжують вивчати чарівні куточки природи рідного краю та знайомитися з місцевими агрогосподарствами

Навчальна практика з біології у Павлівському НВО