Серед призерів обласного етапу конкурсу МАН – учениця Федірківського НВК

27 лют. 2017

На виконання наказу начальника управління освіти, науки, молоді та спорту від 02 грудня 2016 року № 847 «Пpo проведення ІІ (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України у 2016/2017 навчальному році» переможці районного етапу захисту учнівських робіт МАН Новікова Дарина, учениця Миронівської ЗШ І-ІІ ступенів (секція «Українська мови і література»), учениці Федірківського НВК Сіда Валентина (секція «Біологія») та Шевченко Аліса (секція «Хімія») взяли участь у ІІ (обласному) етапі.

Захист робіт складався із двох етапів –11 лютого 2017 року (написання контрольних робіт з базових дисциплін) та 25 лютого 2017 року (очний захист науково-дослідницьких робіт) і проходив на базі Кіровоградського державного педагогічного університету ім. Володимира Винниченка.

Представники обдарованої молоді Світловодщини вперше брали участь у такому виді інтелектуальних змагань. Дівчата гарно виконали контрольні роботи з предмету та достойно захистили свої наукові дослідження.

Серед 52 учасників секції «Біологія» за підсумками двох етапів третє призове місце виборола учениця Федірківського НВК Сіда Валентина.

Вітаємо Валентину та її вчителя Хоменко Наталію Григорівну зі ще однією перемогою, адже Валя вже два роки поспіль завойовує ІІ місце на обласній олімпіаді з біології у рамках Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін.

Бажаємо подальших творчих успіхів і наснаги!