Шевченківські дні у Подорожненському НВК

13 бер. 2017
9 та 10 березня у Подорожненському НВК відбулися Шевченківські дні.

Для ознайомлення перейти за посиланням  https://www.youtube.com/watch?v=5Xu8sqscR8E

9 та 10 березня у  Подорожненському НВК відбулися Шевченківські дні. Письменник, поет, художник, скульптор, патріот, громадський та  політичний діяч – це одна людина, це наш Кобзар, пророк. Так, саме пророк, його поезії є актуальними у всі часи. Його слово проникає глибоко у серце. Саме так почали говорити учні про Тараса Григоровича.

У школі протягом двох днів відбулися заходи, присвячені національному герою та символу нашої країни.

Ранок 9 березня розпочався із загальношкільної лінійки, день був насичений: виховні години, виставка книг та флешмоб. Учителі української мови та літератури разом із бібліотекарем школи підтримували дух поетичного слова письменника протягом дня, а це і читання улюблених поезій, перегляд відео про Т. Шевченка, прослуховування пісень (автором слів яких є Кобзар), і на останок флешмоб - найбільше одночасне читання поезії «Мені однаково..» Шевченка в історії. Хочу наголосити, що учні вдягли святковий одяг, а саме вишиванки, стрічки, віночки тощо.

10 березня школярі переглянули презентації та відео про життєвий і творчий шлях письменника, образотворчу спадщину, а також побачили пам’ятники Тарасу Шевченку, не лише в Україні, а і за кордоном. У нашому селі немає пам’ятника, але у школі майже в кожному класі є вишитий портрет, а також у холі є полотно, на якому зображені письменник і його Україна. Так, вона його, тому що поет віддав стільки сил заради неї.

Тож ми із Катериною Мусіївною зробили селфі, тим самим підтримали естафету, яка зараз розпочалася в Україні.

За календарно-тематичним планом розпочалося вивчення творчості письменника, його долі, страждань тощо.

Читай українське, шануй і поважай людей, які зробили для нашої неньки так багато добра.

Учитель української мови та літератури

Полтавець Н. А.