9 лист. 2016

В Павлівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів 9 листопада пройшла ранкова лінійка.

Вчителі протягом навчального року, як на уроках, так і на позаурочних заходах, прагнуть привити учням усвідомлення того, що слова: «Жива мова – живий народ», – не просто слова.
9 лист. 2016

День української мови та писемності у Подорожненському НВК.

Кожного року саме в цей день наші діти збираються усі разом для того, щоб показати на скільки вона унікальна, на скільки вона красива.
9 лист. 2016

День української писемності та мови у Григорівській загальноосвітній школі

На урочистій лінійці, присвяченій святу української мови та писемності, пролунали слова-побажання учням та вчителям любити та берегти свою рідну мову.
7 лист. 2016

Тиждень шкільних бібліотек у Григорівській школі

У Григорівській ЗШ І-ІІІ ступенів пройшов захід до Міжнародного Дня Шкільних Бібліотек
2 лист. 2016

Про проведення дитячих пришкільних таборів із поглибленим вивченням англійської мови

Інформація щодо роботи пришкільних таборів із поглибленим вивченням англійської мови "GoCamp" в 2016 році та проекти на 2017 рік.
28 жовт. 2016

Свято квітів і врожаю у Великоскельовській школі

23 вересня в Великоскельовській ЗОШ відбулася традиційна виставка квітів та декоративних композицій з природнього матеріалу «Моїй Україні»
19 жовт. 2016

У Павлівській ЗШ I - III ступенів пройшло свято - змагання "Козацькому роду нема переводу"

У Павлівській ЗШ I - III ступенів проходило свято - змагання "Козацькому роду нема переводу", присвячене Дню Захисника Вітчизни, Дню козацтва, яке вся Україна відзначала 14 жовтня.
17 жовт. 2016

У Подорожненському НВК відбулася тематична лінійка.

Напередодні Дня захисника України, 13 жовтня, у Подорожненському НВК відбулася тематична лінійка.
14 жовт. 2016

Благодійний ярмарок до Дня захисника України.

Учні Великоскельовської школи взяли участь в ярмарку на підтримку воїнів АТО
13 жовт. 2016

Про створення НВО у Світловодському районі

Оприлюднено проекти рішень про створення навчально - виховних об'єднань у Світловодському районі.