23 січ. 2015

Про збірники з ДПА-2015

"Міністерство освіти і науки заявляє: нав’язування платних збірників освітянам, що передусім переслідує комерційну мету, є категорично неприйнятним. До того ж, використання збірників у школах як умова для проходження ДПА скасовано",
22 січ. 2015

Просимо залучитися до обговорення проекту ведення журналів для 1-4 класів

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 08.10.2014 № 1154 «Про утворення робочої групи з питань підготовки Методичних рекомендацій з ведення класного журналу учнів 1-4-х класів загальноосвітніх навчальних закладів» Міністерство освіти і науки пропонує на громадське обговорення проект Методичних рекомендацій з ведення класного журналу учнів 1-4-х класів загальноосвітніх навчальних закладів.
3 груд. 2014

Засідання круглого столу

27 листопада 2014 року на базі Світловодського міськрайонного центру зайнятості відбулось засідання «круглого столу» на тему: «Забезпечення функціонування системи заходів щодо раннього виявлення дітей, які потребують посиленої педагогічної уваги та схильні до суіцидів, їх соціальний та психологічний супровід».
28 лист. 2014

МОН презентовано спрощені програми для 4 класу

Міністерством освіти і науки оприлюднено Проект нової редакції програм для 4 класу, що розроблені робочою групою фахівців з метою розвантаження навчальної програми для початкової школи. До групи увійшли науковці, вчителі-практики, психологи, експерти з освітніх питань.
28 лист. 2014

Дати проведення ЗНО визначать до 20 лютого

Міністерством освіти і науки затверджено календарний план підготовки до проведення зовнішнього незалежного оцінювання абітурієнтів, які вступатимуть до вищих навчальних закладів України в 2015 році. Відповідний наказ підписаний міністром освіти Сергієм Квітом.
24 лист. 2014

Запрошуємо до обговорення проекту навчальної програми «Захист Вітчизни» для 10-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів

Проект навчальної програми «Захист Вітчизни» для 10-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів
24 лист. 2014

Тестування ЗНО онлайн на сайті Освіта.ua

Сайт zno.osvita.ua, що надає можливість проходження тестів ЗНО онлайн та підготовки майбутніх абітурієнтів для проходження зовнішнього незалежного оцінювання у 2015 році, створений провідним українським освітнім інтернет-ресурсом Освіта.ua.
19 лист. 2014

Про проведення ЗНО з української мови у 2015 році

Оголошено дату та умови проведення державної підсумкової атестації у формі ЗНО з української мови і літератури
13 лист. 2014