3 квіт. 2015

Вітаємо баскетболісток Світловодщини з перемогою!

3 квітня 2015 року члени збірної дівочої баскетбольної команди Світловодщини стали чемпіонками Кіровоградської області
1 квіт. 2015

Зустріч з учасником АТО

1 квітня 2015 року в нашу школу завітав колишній учень, а нині воїн АТО , Обрезков Андрій. Діти з радістю зустріли земляка, сфотографувалися з ним та передали подарунки його друзям – солдатам.
26 бер. 2015

Районний фестиваль педагогічної творчості

26 березня 2015 року на базі Глинської ЗШ І-ІІІ ступенів відбувся заключний ІІІ етап районного методичного фестивалю педагогічної творчості освітян району на тему«Формування інноваційної культури педагогічних кадрів відповідно до завдань модернізації освіти».
26 бер. 2015

Благодійний ярмарок

Під час канікул, 26 березня 2015 року на базі Глинської ЗШ І-ІІІ ступенів, відбувся благодійний ярмарок художніх виробів, зроблених руками вихованців ЦДЮТ, дитячих садочків, та учнями загальноосвітніх навчальних закладів.
17 бер. 2015

Зліт молодих вчителів у Озерському НВК

17 березня 2015 року на базі Озерського НВК проведено зліт молодих вчителів
16 бер. 2015

Конкурс на краще знання Конституції України

16 березня 2015 року на базі Глинської ЗШ І-ІІІ ступенів було проведено огляд-конкурс на краще знання положень Конституції України серед учнів 11 класів шкіл Світловодського району.
6 бер. 2015

Свято 8 Березня у Григорівському ДНЗ

6 березня в Григорівському дошкільному навчальному закладі відбувся ранок присвячений жіночому дню 8 Березня
3 бер. 2015

Результати олімпіади з правознавства

01 березня 2015 року на базі Світловодського ПТУ №5 проведено ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з правознавства серед учнів 11 класу.
2 бер. 2015

Учні Павлівської ЗШ отримали сертьифікати для проходження ЗНО

Майбутні абітурієнти, випускники 2015 року Павлівської ЗШ І – ІІІ ступенів вчасно зареєструвалися на ЗНО – 2015. І ось 24 лютого на адресу школи надійшли сертифікати для учнів 11 класу
26 лют. 2015

Районний семінар вчителів музики та художньої культури на тему: «Розвиток творчих здібностей учнів на уроках музики та художньої культури і в процесі проведення позакласних заходів з предмету».

26 лютого 2015 року на базі Григорівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів проведено районний семінар вчителів музики та художньої культури на тему: «Розвиток творчих здібностей учнів на уроках музики та художньої культури і в процесі проведення позакласних заходів з предмету».