10 квіт. 2014

Акція "За чисте довкілля" у Григорівській школі

Акція з благоустрою території у Григорвській школі
10 квіт. 2014

Свято води у Великоскельовській школі

20 березня 2014 року учні та вчителі Великоскельовської школи І-ІІ ступенів разом з управлінням каналу «Дніпро-Інгулець» відзначили Всесвітній день води. Учні взяли активну участь у підготовці до свята під назвою «Слава довічна воді». В актовому залі управління розмістилася виставка дитячих малюнків та фотосвітлин, присвячена проблемі збереження водоймищ, малих річок на території Світловодщини.
4 квіт. 2014

Участь молодих вчителів району у обласнолму зльоті

Молоді вчителі Світловодщини взяли участь у обласному зльоті
4 квіт. 2014

День дитячої книги у Павлівській школі

3 квітня у Павлівській школі проведено День дитячої книги
2 квіт. 2014

Зліт учнівських лісництв

28.03.2014 р У Микільській школі відбувся обласний семінар-практикум керівників учнівських лісництв
27 бер. 2014

Світловодська МРВД КОС ФСС з ТВП пропонує отримати путівки до оздоровчих закладів

Запрошуємо бажаючих покращити своє здоров8я у санаторіях України
24 бер. 2014

Підсумки районного етапу конкурсу "Пам*ять наших сердець"

Підведено підсумки районного етапу конкурсу "Пам*ять наших сердець"
22 бер. 2014

Районний фестиваль ДЮПР - 2014

20 березня проведено районний фестиваль ДЮПР
19 бер. 2014

Зустріч з поетом

Учні Великоскельовської школи зустрілися з поетом-земляком, піснярем Григорієм Семергієм
14 бер. 2014

Конкурс "Пам*ять наших сердець" у Григорівській школі

Відповідно до розпорядження голови Кіровоградської обласної ради «Про проведення обласного конкурсу творів епістолярного жанру серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів «Пам`ять наших сердець», листа департаменту освіти і науки облдержадміністрації «Про проведення обласного конкурсу творів епістолярного жанру» в Григорівській школі було організовано і проведено вказаний конкурс.