27500, Кіровоградська область, м. Світловодськ, вул. Коцюбинського,19, svetlosvit@ukr.net

Готуємося до ЗНО 2018!

7 бер. 2018
Заступник директора з НВР Кузьменко Т.Б та класний керівник Жукова А.В. провели класні години з таких тем: «Організація інформаційно-роз'яснювальної роботи у період реєстрації учнів для участі в ЗНО – 2018», «Особливості проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2018 році», «Реєстрація осіб для участі у зовнішньому незалежному оцінювані ЗНО- 2018; «Реєстрація на пробне ЗНО». У школі оновлено куточок з питань ЗНО для педагогів, учнів, батьків. Розклеєно постери для батьків з даного питання на дошці оголошень у центрі села.

Готуємося  до ЗНО-2018

Розпочався новий навчальний рік , а разом з ним - підготовка до ЗНО 2018. На початку серпня  в  нашій школі була проведена педрада ( круглий стіл)

« Підготовка до ЗНО -2018 р. ДПА у формі ЗНО». Педагогічний колектив був ознайомлений з нормативною базою (наказом Міністерства освіти і наук України від 19.09.2017 №1283 «Про підготовку до проведення в 2018 році зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної освіти» та наказу МОНУ від 19.09.2017 №1287 «Про затвердження календарного плану підготовки проведення в 2018 році зовнішнього незалежного оцінювання результатів навчання, здобутих на основі повної загальної освіти».

Неодноразово адміністрація школи проводила батьківські збори, де були розглянуті наступні питання: «Зовнішнє тестування 2018 року - крок до самореалізації випускників», «Пробне ЗНО-2018».

На  засіданні ШМО суспільно-гуманітарного, природничо-математичного циклів розглядалися питання по підготовку до ЗНО, про підготовку до пробного ЗНО.

Учні школи зареєструвалися на пробне ЗНО і в кінці березня візьмуть участь у ньому. Після проходження пробного ЗНО вони зможуть отримати результати оцінювання , усвідомлять помилки і зважать свої «за і проти». Тому не гаячи часу, зможуть надолужити свої прогалини у знаннях.

Вчителі-предметними постійно підвищують свій фаховий рівень з підготовки учнів до ЗНО: приймають участь у вебінарах,семінарах, тренінгах, он-лайн курсах. Вчитель хімії та біології Пантюх А.Б. пройшов підготовку за планом навчальних семінарів «Актуальні аспекти підвищення педагогічної майстерності вчителя у підготовці учнів до ЗНО з біології» і отримав сертифікат . Вчитель англійської мови Жукова А.В пройшла підготовку за планом навчальних семінарів «Актуальні аспекти підвищення педагогічної майстерності вчителя у підготовці учнів до ЗНО з англійської мови та отримала сертифікат.

Вчитель математики Томєв В.Б. постійно проводить індивідуальні та групові заняття для учнів з математики; вчитель української мови та літератури Жуікова Н.О. проводить консультації, проходить он-лайн тести разом з учнями

Позитивним моментом вважаємо організацію та проведення РМК пробного ЗНО з української мови, історії,біології. Більшість учнів зробили для себе певні висновки та стали більш ретельніше готуватись до уроків.

Питання проведення зовнішнього незалежного оцінювання стоїть на постійному контролі адміністрації. Створено умови для доступу учнів 11-го класу до мережі Інтернет з метою якісної підготовки до участі у ЗНО-2018 шляхом використання он-лайн ресурсів. Всі одинадцятикласники  вже зареєструватися для участі у ЗНО. Пакет документів направлено до Одеського регіонального центру оцінювання якості освіти.

До закінчення навчального року залишилося мало часу. Потрібно поспішати і не гаяти часу даремно. Побажаємо нашим випускникам творчих здобутків  під час проходження ЗНО, а педагогам успішного завершення навчального року, та отримання відмінних результатів учнів.

Кузьменко Т.Б., заступник директора з                          навчально-виховної роботи

Микільської загальноосвітньої школи І-ІІІ   ступенів

7 груд. 2018
Інструктивно-методична нарада для заступників директорів з навчально-виховної роботи.
06 грудня 2018 року відбулася інструктивно-методична нарада для заступників директорів з навчально-виховної роботи. Керівники – Живіцька Світлана Юріївна, в.о. завідуючого КЗ «Світловодський РМК» та Кулинич Олена Миколаївна, методист.

5 груд. 2018
Соціальна відпустка на дітей
Акценти цієї статті: • на якій підставі та на який строк надається додаткова соціальна відпустка на дітей; • чи можна розділити на частини таку відпустку; чи можна надати відпустку на дітей чоловікові та в яких випадках; • чи можна надати відпустку на дітей сумісникам; • чи впливають святкові дні на тривалість відпустки на дітей.

8 лист. 2018
Свобода мирних зібрань
Українська Гельсінська спілка, яка сприяє розвитку гуманного суспільства, гідності та гармонійних стосунків між людиною, державою і природою через створення платформи для співпраці між членами Спілки та іншими учасниками правозахисного руху, зібрала важливу інформацію про свободу мирних зібрань, яка може бути у нагоді усім, хто виходить на мирні протестні акції.

6 лист. 2018
ОГОЛОШЕННЯ про продовження термінів конкурсу на посаду директора КЗ "Глинське НВО"
продовження термінів конкурсу на посаду директора КЗ "Глинське НВО"

16 жовт. 2018
Вдалий старт змагань з футболу «Шкіряний м'яч»
Гостинно зустріла адміністрація КЗ «Ліцей «Надія» кращих футболістів шкільних команд з КЗ «Глинське НВО»,Миронівської ЗШ І-ІІ ступенів КЗ «Павлівське НВО», Великоскельовського НВК КЗ «Павлівське НВО»,Озерського НВК КЗ «Павлівське НВО»,КЗ «Ліцей «Надія»(корпус №1), КЗ «Павлівське НВО»

12 жовт. 2018
Я маю право! Приватизація землі вчителем
Як вчитель може приватизувати землю. Так само як усі громадяни України чи ні?