Спортивні баталії продовжуються….

20 лют. 2018
Спортивні баталії-змагання з волейболу серед команд сільських рад продовжилися 17 лютого 2018 року на базі спортивної зали Григорівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів. Участь у змаганнях взяли 6 команд – Григорівської, Микільської,Миронівської,Захарівської сільських рад, команда с.Подорожнє Великоандрусівської сільської ради та команда Світловодського відділення поліції.

Спортивні  баталії-змагання з волейболу серед команд сільських рад продовжилися 17 лютого 2018 року на базі спортивної зали Григорівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів. Участь у змаганнях взяли 6 команд – Григорівської, Микільської, Миронівської, Захарівської  сільських рад, команда с.Подорожнє Великоандрусівської сільської ради та команда Світловодського відділення поліції. У ході запеклої спортивної боротьби місця розподілилися таким чином: Григорівка-І місце, Подорожнє- ІІ місце, команда Світловодського відділення поліції-ІІІ місце.Відповідно, кількість балів: с. Григорівка- 20 балів, с.Подорожнє -16, с.Микільськ- 10, с. Миронівка- 7, команда Світловодського відділення поліції – 6,с.Захарівка -3 бали.

Кращими гравцями в командах  стали Погорілий Іван- Григорівська сільська рада, Срапоян Інвер- с.Подорожнє, Куліш Костянтин- Світловодське відділення поліції.

Учасників змагань вітали та  нагороджували грамотами начальник відділу освіти,молоді та спорту Світловодської районної  державної адміністрації Сергій Скопич та головний суддя змагань Сергій Косенко.

Дякуємо за гостинність та забезпечення змагань адміністрації школи в особі директора школи Ткаченка Руслана Павловича.

Наступні змагання з волейболу відбудуться 24 лютого 2018 року у м.Світловодську на базі спортивної зали Світловодського відділення поліції.Чекаємо команди сільських рад на чергових поєдинках.

Лариса Сачевська, головний спеціаліст відділу освіти,
                                             молоді та спорту районної державної адміністрації