Баскетбол серед дорослих

12 бер. 2018
10 березня у приміщенні Микільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів відбулися змагання з баскетболу серед команд сільських рад.

10 березня у приміщенні Микільської загальноосвітньої  школи І-ІІІ ступенів відбулися змагання з баскетболу серед команд сільських рад. З вітальним словом до гравців команд звернувся начальник відділу освіти, молоді та спорту Сергій Скопич. У ході напруженої боротьби перемогу здобула команда Великоандрусівської ОТГ.Друге місце завоювала  команда Григорівської сільської ради, третє- посіла команда господарів змагань – Микільської сільської ради.Найкращими гравцями стали Сергій Котляр- із Великоандрусівської ОТГ, Максим Клименко- із Григорівської сільської ради, Антон Волков – із Микільської сільської ради.

Кращими у тьохочкових кидках стали – Мілак Сергій із Микільська, ІІ місце – Вищепан Олексій із Великоандрусівської ОТГ,ІІІ місце- Котляр Сергій із Великоандрусівської ОТГ.У штрафних кидках місця розподілилися таким чином- І місце – Котляр Сергій(Великоандрусівська ОТГ), ІІ місце – Гура Віктор (с.Микільське), ІІІ місце- Гавриш Олександр(Великоандрусівська ОТГ)

Головний спеціаліст відділу освіти,

молоді та  спорту Лариса Сачевська

7 трав. 2018
Готуємося до ЗНО
В Озерському навчально – виховному комплексі проходить активна підготовка до складання ЗНО.

17 квіт. 2018
Проект рішення Про створення комунального закладу "Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад "Ерудит" Світловодської районної ради Кіровоградської області"
ТРИДЦЯТА СЕСІЯ СВІТЛОВОДСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

17 квіт. 2018
Проект рішення Про створення комунального закладу "Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад "Світоч" Світловодської районної ради Кіровоградської області"
ТРИДЦЯТА СЕСІЯ СВІТЛОВОДСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

12 квіт. 2018
Підготовка до ЗНО-2018 у Павлівському НВО
Учні Павлівської школи, як і більшість випускників 2017-2018 навчального року, активно готуються до складання зовнішнього незалежного оцінювання. Оскільки у нашій школі впроваджений біолого-хімічний напрям, то всі учні обрали для складання на ЗНО біологію та хімію. Українська мова та література як обов’язків предмет, а також п’ятеро із семи школярів будуть здавати історію України.

28 бер. 2018
Я МАЮ ПРАВО
З метою підвищення правової свідомості українців та інформування громадян щодо використання та захисту їхніх прав у повсякденному житті, Міністерством юстиції України ініційовано загальнонаціональний правопросвітницький проект "Я МАЮ ПРАВО!".

12 бер. 2018
Баскетбол серед дорослих