Засідання РМО вчителів української мови та літератури

14 груд. 2017
12 грудня 2017 року на базі ЗахарівськогоНВК КЗ «ГлинськеНВО» відбулося засідання районного методичного об’єднання вчителів української мови та літератури з проблеми «Нестандартні форми роботи на уроках розвитку мовлення».

12 грудня 2017 року на базі  ЗахарівськогоНВК  КЗ «ГлинськеНВО» відбулося засідання районного методичного об’єднання вчителів української мови та літератури з проблеми «Нестандартні форми роботи на уроках розвитку мовлення».

Учні школи радо вітали дорогих гостей короваєм на вишитому рушникові.  Кожен учасник  семінару отримав сувенір, виготовлений вихованцями гуртка «Фантазія» (керівник ВишнивенкоВ.О. )

Методист  комунального закладу «Світловодський РМК» Воловик В.І. ознайомила присутніх з рекомендаціями щодо використання на уроках розвитку мовлення нестандартних форм  роботи.

Під час проведення засідання педагоги обмінялися досвідом роботи з даного питання, шляхами і методами реалізації проблемних питань із даної теми. Учитель української мови та літератури, Садовнича О.І., провела відкритий експрес-урок на тему «Література вчить, виховує і надихає», де були використані різні форми і методи роботи: складання сенкану, робота з флеш-картами, виконання клоуз-тесту з НЛ, бліц-диктант, робота з опорними схемами з теорії літератури.

19 груд. 2017
Сучасний директор – методичний та виховний центр школи
15 грудня 2017 року на базі Миронівської ЗШ І-ІІ ступенів відбувся семінар-практикум директорів загальноосвітніх навчальних закладів з проблеми «Нормативно-правове забезпечення функціонування освітньої системи. Системно-аналітична та методична робота керівника навчального закладу». Метою даного заходу – ознайомлення директорів та заступників загальноосвітніх навчальних закладів із складовими діяльності керівника закладу та інноваційними технологіями методичної роботи.

15 груд. 2017
ПРОБНЕ ЗОВНІШНЄ НЕЗАЛЕЖНЕ ОЦІНЮВАННЯ 2018 РОКУ
ПРОБНЕ ЗОВНІШНЄ НЕЗАЛЕЖНЕ ОЦІНЮВАННЯ – це добровільне тестування осіб, яке дає їм можливість ознайомитись із процедурою проведення зовнішнього незалежного оцінювання, структурою та змістом зошита сертифікаційної роботи, порядком доступу до пункту тестування та робочого місця.

14 груд. 2017
Засідання РМО вчителів української мови та літератури

12 груд. 2017
Упровадження проекту «Вчимося жити разом» (компонент «Освіта на основі життєвих навичок») у Світловодському районі Кіровоградської області
11 листопада 2017 року в Світловодському районі на базі Микільської загальноосвітньої школи I – III ступенів відбувся семінар-тренінг з теми: «Методика вивчення тренінгового курсу «Вчимося жити разом»

11 груд. 2017
Результати ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови загальноосвітніх навчальних закладів Світловодського району
09 грудня 2017 року на базі Микільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів відбувся ІІ (районний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови.

11 груд. 2017
Футбольні баталії
7 та 8 грудня 2017 року відділ освіти, молоді та спорту Світловодської районної державної адміністрації провів змагання з футболу на базі спорткомплексу ім. А.Тузовського.