Засідання РМО вчителів української мови та літератури

14 груд. 2017
12 грудня 2017 року на базі ЗахарівськогоНВК КЗ «ГлинськеНВО» відбулося засідання районного методичного об’єднання вчителів української мови та літератури з проблеми «Нестандартні форми роботи на уроках розвитку мовлення».

12 грудня 2017 року на базі  ЗахарівськогоНВК  КЗ «ГлинськеНВО» відбулося засідання районного методичного об’єднання вчителів української мови та літератури з проблеми «Нестандартні форми роботи на уроках розвитку мовлення».

Учні школи радо вітали дорогих гостей короваєм на вишитому рушникові.  Кожен учасник  семінару отримав сувенір, виготовлений вихованцями гуртка «Фантазія» (керівник ВишнивенкоВ.О. )

Методист  комунального закладу «Світловодський РМК» Воловик В.І. ознайомила присутніх з рекомендаціями щодо використання на уроках розвитку мовлення нестандартних форм  роботи.

Під час проведення засідання педагоги обмінялися досвідом роботи з даного питання, шляхами і методами реалізації проблемних питань із даної теми. Учитель української мови та літератури, Садовнича О.І., провела відкритий експрес-урок на тему «Література вчить, виховує і надихає», де були використані різні форми і методи роботи: складання сенкану, робота з флеш-картами, виконання клоуз-тесту з НЛ, бліц-диктант, робота з опорними схемами з теорії літератури.

14 вер. 2018
Григорівський ДНЗ на Дні села
Кожного року в вересні місяці Григорівська громада відмічає одне з найголовніших свят – День села. В цей урочистий день село, як завжди, радо зустрічало гостей біля сільського Будинку культури

14 вер. 2018
Я маю право! Як обрати лікаря - покрокова інструкція
ДЛЯ ЧОГО ПІДПИСУВАТИ ДЕКЛАРАЦІЮ З ЛІКАРЕМ Декларація – це документ, який підтверджує, що пацієнт хоче обслуговуватись саме у цього лікаря. Так, підписуючи декларацію з конкретним лікарем, ви повідомляєте державу (НСЗУ), що оплата за ваше обслуговування має находити у цей медзаклад.

12 вер. 2018
Я маю право! Як захиститися від шахраїв.
Які методи і прийоми використовують шахраї Концепція здійснення шахрайства однією людиною відносно іншої дуже проста: зловживання довірою, обман, маніпуляція свідомістю з метою заволодіти майном чи грошима. При цьому стати жертвою шахрая може кожен, незалежно від віку і соціального стану. Але є обставини, що роблять Вас більш уразливими.

10 вер. 2018
Я маю право! Як відтепер можна виїхати з дитиною за кордон.
28.08.2018 року набрав чинності Закон № 2475-VIII від 03.07.2018, яким внесено зміни до Сімейного кодексу України, та інших законів України щодо посилення захисту права дитини на належне утримання. Торкнулись зміни в тому числі підстав та порядку виїзду з дитиною за межі України.

6 вер. 2018
Я маю право!
Що роблять шахраї, щоб роздобути необхідні відомості?

4 вер. 2018
Я маю право!
Що робити, якщо помилково гроші були переведені на інший рахунок?