Засідання РМО вчителів української мови та літератури

14 груд. 2017
12 грудня 2017 року на базі ЗахарівськогоНВК КЗ «ГлинськеНВО» відбулося засідання районного методичного об’єднання вчителів української мови та літератури з проблеми «Нестандартні форми роботи на уроках розвитку мовлення».

12 грудня 2017 року на базі  ЗахарівськогоНВК  КЗ «ГлинськеНВО» відбулося засідання районного методичного об’єднання вчителів української мови та літератури з проблеми «Нестандартні форми роботи на уроках розвитку мовлення».

Учні школи радо вітали дорогих гостей короваєм на вишитому рушникові.  Кожен учасник  семінару отримав сувенір, виготовлений вихованцями гуртка «Фантазія» (керівник ВишнивенкоВ.О. )

Методист  комунального закладу «Світловодський РМК» Воловик В.І. ознайомила присутніх з рекомендаціями щодо використання на уроках розвитку мовлення нестандартних форм  роботи.

Під час проведення засідання педагоги обмінялися досвідом роботи з даного питання, шляхами і методами реалізації проблемних питань із даної теми. Учитель української мови та літератури, Садовнича О.І., провела відкритий експрес-урок на тему «Література вчить, виховує і надихає», де були використані різні форми і методи роботи: складання сенкану, робота з флеш-картами, виконання клоуз-тесту з НЛ, бліц-диктант, робота з опорними схемами з теорії літератури.

7 трав. 2018
Готуємося до ЗНО
В Озерському навчально – виховному комплексі проходить активна підготовка до складання ЗНО.

17 квіт. 2018
Проект рішення Про створення комунального закладу "Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад "Ерудит" Світловодської районної ради Кіровоградської області"
ТРИДЦЯТА СЕСІЯ СВІТЛОВОДСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

17 квіт. 2018
Проект рішення Про створення комунального закладу "Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад "Світоч" Світловодської районної ради Кіровоградської області"
ТРИДЦЯТА СЕСІЯ СВІТЛОВОДСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

12 квіт. 2018
Підготовка до ЗНО-2018 у Павлівському НВО
Учні Павлівської школи, як і більшість випускників 2017-2018 навчального року, активно готуються до складання зовнішнього незалежного оцінювання. Оскільки у нашій школі впроваджений біолого-хімічний напрям, то всі учні обрали для складання на ЗНО біологію та хімію. Українська мова та література як обов’язків предмет, а також п’ятеро із семи школярів будуть здавати історію України.

28 бер. 2018
Я МАЮ ПРАВО
З метою підвищення правової свідомості українців та інформування громадян щодо використання та захисту їхніх прав у повсякденному житті, Міністерством юстиції України ініційовано загальнонаціональний правопросвітницький проект "Я МАЮ ПРАВО!".

12 бер. 2018
Баскетбол серед дорослих
10 березня у приміщенні Микільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів відбулися змагання з баскетболу серед команд сільських рад.