Засідання РМО вчителів української мови та літератури

14 груд. 2017
12 грудня 2017 року на базі ЗахарівськогоНВК КЗ «ГлинськеНВО» відбулося засідання районного методичного об’єднання вчителів української мови та літератури з проблеми «Нестандартні форми роботи на уроках розвитку мовлення».

12 грудня 2017 року на базі  ЗахарівськогоНВК  КЗ «ГлинськеНВО» відбулося засідання районного методичного об’єднання вчителів української мови та літератури з проблеми «Нестандартні форми роботи на уроках розвитку мовлення».

Учні школи радо вітали дорогих гостей короваєм на вишитому рушникові.  Кожен учасник  семінару отримав сувенір, виготовлений вихованцями гуртка «Фантазія» (керівник ВишнивенкоВ.О. )

Методист  комунального закладу «Світловодський РМК» Воловик В.І. ознайомила присутніх з рекомендаціями щодо використання на уроках розвитку мовлення нестандартних форм  роботи.

Під час проведення засідання педагоги обмінялися досвідом роботи з даного питання, шляхами і методами реалізації проблемних питань із даної теми. Учитель української мови та літератури, Садовнича О.І., провела відкритий експрес-урок на тему «Література вчить, виховує і надихає», де були використані різні форми і методи роботи: складання сенкану, робота з флеш-картами, виконання клоуз-тесту з НЛ, бліц-диктант, робота з опорними схемами з теорії літератури.