Упровадження проекту «Вчимося жити разом» (компонент «Освіта на основі життєвих навичок») у Світловодському районі Кіровоградської області

12 груд. 2017
11 листопада 2017 року в Світловодському районі на базі Микільської загальноосвітньої школи I – III ступенів відбувся семінар-тренінг з теми: «Методика вивчення тренінгового курсу «Вчимося жити разом»

11 листопада   2017 року в Світловодському районі  на базі Микільської  загальноосвітньої школи I – III ступенів відбувся семінар-тренінг з теми: «Методика вивчення тренінгового курсу «Вчимося жити разом»

Відбувся тренінг «Вчимося жити разом» для вчителів початкової школи, середньої та старшої школи. Методист КЗ «Світловодський РМК» Адамов Олександр Володимирович ознайомив  учасників з концепцією, змістом і методикою вивчення тренінгового курсу «Вчимося жити разом». Керівник РМО вчителів основ здоров’я  Молчанова  Альона Миколаївна ознайомила учасників із концепцією життєвих навичок і тренінговими методами навчання для формування соціальної та здоров’язбережувальної компетентності, надали учасникам можливість усвідомити набутий досвід, відкрито висловити свої думки й почуття. Учасники тренінгу навчилися створювати атмосферу, яка забезпечить  учням особливий час і простір у школі, допоможе їм відчути єднання з групою, забезпечить «точку опори». Тренінгові вправи  були спрямовані на те, щоб навчити дітей приймати рішення і діяти з позиції здорового глузду, протистояти негативному соціальному тиску, керувати емоціями, навчитися  жити у світі без насилля.  Тренінг пройшов у теплій дружній атмосфері. Усі учасники по завершенню заходу отримали флеш-накопичувачі з матеріалами проекту «Вчимося жити разом».

Висловлюємо подяку за щиру гостинність та надання комфортних умов для проведення семінару - тренінгу директору Микільської загальноосвітьої школи I-III ступенів – Томєвій В.В.