Засідання круглого столу

27 листопада 2014 року на базі Світловодського міськрайонного центру зайнятості відбулось засідання «круглого столу» на тему: «Забезпечення функціонування системи заходів щодо раннього виявлення дітей, які потребують посиленої педагогічної уваги та схильні до суіцидів, їх соціальний та психологічний супровід». Засідання організовано методичною службою відділу освіти (методист РМК Маховська Ірина Геннадіївна) з метою формування психологічної готовності учасників «круглого столу» до роботи з підлітками 12-17 років групи суїцидального ризику. Основні завдання: зорієнтувати учасників на вивчення психолого-педагогічних, клініко-психологічних теоретичних, педагогічних основ, необхідних для роботи з профілактики суїцидів; визначити основні причини, ознаки та характер підліткового суїциду; вивчити та проаналізувати практико-теоретичні основи, які мають рекомендаційний характер, по роботі з педагогами, підлітками та батьками; проаналізувати випадки суїцидальних спроб; відповісти на питання: що може зробити школа для запобігання трагедії?У роботі «Круглого столу» взяли участь начальник служби у справах дітей Світловодської РДА Фокасій Світлана Віталіївна, директор Світловодського районного центру служб для сім’ї, дітей та молоді Сідельников Олександр Миколайович, начальник управління соціального захисту населення Лотфуліна Ольга Іванівна, завідувач сектором організаційно-правового забезпечення міськрайонного управління юстиції Горобець Ганна Олександрівна, начальник відділу активної підтримки безробітних Світловодського міськрайонного центру зайнятості Пипич Олена Вікторівна, прес-секретар Олександрійської єпархії отець Віталій, представники батьківської громадськості шкіл району.
Створено 03.12.14
Альбом школи