Вшанування героїв Небесної Сотні у Подорожненській школі

24 лют. 2015
20 лютого – День Героїв Небесної Сотні. В цей день у Подорожненській ЗШ І-ІІІ ступенів у 1-11 класах відбулися заходи, присвячені річниці подій на Майдані

20 лютого – День Героїв Небесної Сотні. В цей день   у Подорожненській ЗШ І-ІІІ ступенів у 1-11 класах відбулися інформаційні хвилинки. Класні керівники провели бесіди про події річної давності на Майдані та підкреслили, що Небесна Сотня – це наш біль і наша гордість, це наш душевний щем. Згідно з указом президента України "Про вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні", який П. Порошенко підписав 11 лютого, відтепер щорічно 20 лютого українці відзначатимуть День Героїв Небесної Сотні — на знак вшанування відваги, сили духу і стійкості громадян, які віддали своє життя під час Революції гідності (листопад 2013 року — лютий 2014 року), захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України.

Учителі історії Ковальов Г.В., Михайлова В.Г. провели уроки пам’яті «Герої Небесної Сотні» у 5- 11 класах.
   Пам'ять Героїв Майдану вшанували хвилиною мовчання.

Група вчителів школи стали учасниками заходів, що відбулися у столиці, місті Києві  20-22.02.15 року, по вшануванню Героїв Небесної Сотні.

А після уроків та у вихідні дні школярі внесли свій посильний вклад у забезпечення світлого майбутнього України: допомагали волонтерам в'язати маскувальні сітки для зони АТО.