Пам*ять про героїв Небесної Сотні

23 лют. 2015
20 лютого 2015 року у Павлівській школі проведено заходи на честь героїв Небесної Сотні

НЕБЕСНА СОТНЯ В НАШИХ ДУШАХ І СЕРЦЯХ

(повідомлення від заступника директора з НВР Павлівської ЗШ І-ІІІ ступенів Тетяни Горєвої)

20 лютого Указом Президента України оголошено Днем пам’яті Небесної сотні.

У Павлівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів була проведена година пам’яті учасників Революції і гідності, тих, хто віддав своє життя за незалежність і свободу Батьківщини.

Ведучі заходу: учень 10 класу Ігор Олійник та учениця 11 класу Марина Мєзєніна віршованими рядками підвели присутніх до подій Майдану 2014 року. Їх доповнила вчителька Шевченко Світлана Петрівна, яка зазначила, як рік тому,  ми всі збиралися у фойє школи і переживали біль втрати наших героїв у протистоянні з підступним «Беркутом».

На годину пам’яті до школи прибули сотник  Кіровоградської сотні групи «Південь» Руслан Степура та Тетяна Веремієнко, які з перших днів революції були  на Майдані.

Гості привезли з собою жовто-блакитний прапор із написом «Кіровоград», каски, щит, деякі фото та засоби захисту.

Із захопленням і особливою увагою слухали школярі розповідь Руслана Станіславовича, який наголосив, саме молодь, студентство вийшли на Майдан, щоб мати гідне, достойне життя в України. Майдан був покликаний обирати майбутнє своєї країни.

Тетяна, звертаючись до учнів зазначила, що тоді навіть не задумувались над тим, що ці дні змінять свідомість всіх людей: від зовсім маленьких громадян до людей похилого віку. Пліч-о-пліч там стояли день і ніч представники заходу і сходу, центру і Криму. Панувала щирість, повага.

Зі сльозами на очах присутні переглянули кліп «Гей, пливе кача…», згадали поіменно перші жертви Майдану з кліпом «Небесна сотня».

Підсумовуючи сказане й побачене,  директор школи Шевченко Петро Іванович запевнив, що над Україною засяє яскраве сонце, запанує мир і спокій у нашій державі. А ми будемо щасливі й горді від того, що живемо в Україні.

На завершення всі разом, взявшись за руки, виконали пісню «Слава Україні».