27 вересня, в обласній філармонії, освітяни Кіровоградської області відзначили День працівника освіти.

28 вер. 2017
Серед найкращих на сцені стала вчитель початкових класів Великоскельовського НВК комунального закладу "Павлівське НВО" ГРИГОРЕНКО ТАМАРА АНАТОЛІЇВНА. Також Почесну грамоту Центрального комітету профспілки працівників освіти і науки України від Голови обласної організації профспілки Скалько Світлани Леонідівни отримала директор Микільської загальноосвітньої школи І - ІІІ ступенів ТОМЄВА ВАЛЕНТИНА ВАСИЛІВНА.

Перед заходом, в холі філармонії, всіх урочисто зустрічав духовий оркестр.
Святковий концерт пройшов симіолічно, у формі "Інтегрованого уроку".
Освітян області вітали найкращі дитячі колективи міста Кропивницького та всієї Кіровоградської області.
"Інтегрований урок" вмістив у себе всі етапи. Протягом кожного етапу глядачів вітали чудовими художніми номерами.
Етап оцінювання досягень оголошували Голова обласної державної адміністрації Кузьменко Сергій Анатолійович та Голова обласної ради Чорноіваненко Олександр Анатолійович. На сцену запросили кращих з кращих освітян області для нагродження почестими грамотами обласної державної адміністрації та обласної ради.
Протягом концерту неймовірно дивовижні та колоритні танці захоплювали яскварістю. Вокалісти дарували пісні про Рідну Україну. Святковий концерт подарував незабутній позитив для всіх присутніх в залі.

7 трав. 2018
Готуємося до ЗНО
В Озерському навчально – виховному комплексі проходить активна підготовка до складання ЗНО.

17 квіт. 2018
Проект рішення Про створення комунального закладу "Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад "Ерудит" Світловодської районної ради Кіровоградської області"
ТРИДЦЯТА СЕСІЯ СВІТЛОВОДСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

17 квіт. 2018
Проект рішення Про створення комунального закладу "Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад "Світоч" Світловодської районної ради Кіровоградської області"
ТРИДЦЯТА СЕСІЯ СВІТЛОВОДСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

12 квіт. 2018
Підготовка до ЗНО-2018 у Павлівському НВО
Учні Павлівської школи, як і більшість випускників 2017-2018 навчального року, активно готуються до складання зовнішнього незалежного оцінювання. Оскільки у нашій школі впроваджений біолого-хімічний напрям, то всі учні обрали для складання на ЗНО біологію та хімію. Українська мова та література як обов’язків предмет, а також п’ятеро із семи школярів будуть здавати історію України.

28 бер. 2018
Я МАЮ ПРАВО
З метою підвищення правової свідомості українців та інформування громадян щодо використання та захисту їхніх прав у повсякденному житті, Міністерством юстиції України ініційовано загальнонаціональний правопросвітницький проект "Я МАЮ ПРАВО!".

12 бер. 2018
Баскетбол серед дорослих
10 березня у приміщенні Микільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів відбулися змагання з баскетболу серед команд сільських рад.