27 вересня, в обласній філармонії, освітяни Кіровоградської області відзначили День працівника освіти.

28 вер. 2017
Серед найкращих на сцені стала вчитель початкових класів Великоскельовського НВК комунального закладу "Павлівське НВО" ГРИГОРЕНКО ТАМАРА АНАТОЛІЇВНА. Також Почесну грамоту Центрального комітету профспілки працівників освіти і науки України від Голови обласної організації профспілки Скалько Світлани Леонідівни отримала директор Микільської загальноосвітньої школи І - ІІІ ступенів ТОМЄВА ВАЛЕНТИНА ВАСИЛІВНА.

Перед заходом, в холі філармонії, всіх урочисто зустрічав духовий оркестр.
Святковий концерт пройшов симіолічно, у формі "Інтегрованого уроку".
Освітян області вітали найкращі дитячі колективи міста Кропивницького та всієї Кіровоградської області.
"Інтегрований урок" вмістив у себе всі етапи. Протягом кожного етапу глядачів вітали чудовими художніми номерами.
Етап оцінювання досягень оголошували Голова обласної державної адміністрації Кузьменко Сергій Анатолійович та Голова обласної ради Чорноіваненко Олександр Анатолійович. На сцену запросили кращих з кращих освітян області для нагродження почестими грамотами обласної державної адміністрації та обласної ради.
Протягом концерту неймовірно дивовижні та колоритні танці захоплювали яскварістю. Вокалісти дарували пісні про Рідну Україну. Святковий концерт подарував незабутній позитив для всіх присутніх в залі.

11 груд. 2017
Результати ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови загальноосвітніх навчальних закладів Світловодського району
09 грудня 2017 року на базі Микільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів відбувся ІІ (районний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з англійської мови.

11 груд. 2017
Футбольні баталії
7 та 8 грудня 2017 року відділ освіти, молоді та спорту Світловодської районної державної адміністрації провів змагання з футболу на базі спорткомплексу ім. А.Тузовського.

28 лист. 2017
Відкрите заняття для дітей різновікових груп в Григорівському ДНЗ
24 листопада 2017 року в Григорівському дошкільному навчальному закладі було проведене відкрите заняття для дітей різновікової групивихователем Нечай Людмилою Анатоліївною.

28 лист. 2017
Вихователь ГригорівськогоДНЗ «Ромашка» - Явтенко Людмила Миколаївна приняла участь у обласному конкурсі
20 лютого 2017 року вихователь ГригорівськогоДНЗ «Ромашка» - Явтенко Людмила Миколаївна приняла участь у обласному конкурсі «Від дослідницької компетентності вчителя до навчально-дослідницьких умінь дітей».

24 лист. 2017
Готуємося до ЗНО вчасно
Найбільш хвилюючим для випускників та відповідальних осіб за ЗНО в школі є момент реєстрації тому. щоб заздалегідь підготуватись до реєстрації потрібно знати розклад проведення ЗНО та особливості реєстрації учасників ЗНО в 2018 році.

24 лист. 2017
Пам’ятаймо минуле заради майбутнього
В Павлівському НВО проведено бесіди в класах та хвилини мовчання з вшанування пам’яті жертв Голодомору 1932-1933 років. Учні побачили кадри історичної хроніки про економічну політику більшовицької тиранії, послухали записи спогадів очевидців, які пережили страшні роки голоду...