27 вересня, в обласній філармонії, освітяни Кіровоградської області відзначили День працівника освіти.

28 вер. 2017
Серед найкращих на сцені стала вчитель початкових класів Великоскельовського НВК комунального закладу "Павлівське НВО" ГРИГОРЕНКО ТАМАРА АНАТОЛІЇВНА. Також Почесну грамоту Центрального комітету профспілки працівників освіти і науки України від Голови обласної організації профспілки Скалько Світлани Леонідівни отримала директор Микільської загальноосвітньої школи І - ІІІ ступенів ТОМЄВА ВАЛЕНТИНА ВАСИЛІВНА.

Перед заходом, в холі філармонії, всіх урочисто зустрічав духовий оркестр.
Святковий концерт пройшов симіолічно, у формі "Інтегрованого уроку".
Освітян області вітали найкращі дитячі колективи міста Кропивницького та всієї Кіровоградської області.
"Інтегрований урок" вмістив у себе всі етапи. Протягом кожного етапу глядачів вітали чудовими художніми номерами.
Етап оцінювання досягень оголошували Голова обласної державної адміністрації Кузьменко Сергій Анатолійович та Голова обласної ради Чорноіваненко Олександр Анатолійович. На сцену запросили кращих з кращих освітян області для нагродження почестими грамотами обласної державної адміністрації та обласної ради.
Протягом концерту неймовірно дивовижні та колоритні танці захоплювали яскварістю. Вокалісти дарували пісні про Рідну Україну. Святковий концерт подарував незабутній позитив для всіх присутніх в залі.

19 лют. 2018
Районні змагання з волейболу
Вже стало доброю традицією проводити спортивні змагання з волейболу серед команд сільських рад.

16 лют. 2018
Підготовка до ЗНО в Григорівській ЗШ І - ІІІ ступенів
В Григорівській ЗШ І-ІІІ ступенів теж почалася реєстрація учасників ЗНО. Заступник директора з навчально - виховної роботи, Падалиця Т.Д., допомагає учням школи зареєструватися , а потім подає пакет документів до Одеського регіонального центру.

8 лют. 2018
Увага! Реєстрація на ЗНО-2018!
Нагадуємо, випускникам, які документи та матеріали, необхідні для реєстрації на ЗНО-2018...

29 січ. 2018
Змагання з футзалу
27 січня Федірківський НВК КЗ «Глинське НВО»гостинно приймав команди сільських рад на змаганнях з футзалу. Активність та волю до перемоги показували команди Озерської, Миронівської,Микільської, Григорівської, Федірківської сільських рад, команда «Рятівник» ДСНС м. Світловодська, команда Великоандрусівської ОТГ.

18 січ. 2018
Підготовка випускників 11 класу КЗ «Глинське НВО» до ЗНО-2018
З метою успішної здачі випускниками 11 класу ДПА у формі ЗНО та ЗНО-2018 у проведені заходи

11 січ. 2018
Які зміни чекають на учнів і випускників, що планують здавати ЗНО в 2018 році?
Поспішаємо поділитися з вами нововведеннями в законодавстві України про ЗНО 2018. На сайті українського центру оцінювання якості освіти опубліковані зміни, що стосуються проведення в 2018 році процедури зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО).