27 вересня, в обласній філармонії, освітяни Кіровоградської області відзначили День працівника освіти.

28 вер. 2017
Серед найкращих на сцені стала вчитель початкових класів Великоскельовського НВК комунального закладу "Павлівське НВО" ГРИГОРЕНКО ТАМАРА АНАТОЛІЇВНА. Також Почесну грамоту Центрального комітету профспілки працівників освіти і науки України від Голови обласної організації профспілки Скалько Світлани Леонідівни отримала директор Микільської загальноосвітньої школи І - ІІІ ступенів ТОМЄВА ВАЛЕНТИНА ВАСИЛІВНА.

Перед заходом, в холі філармонії, всіх урочисто зустрічав духовий оркестр.
Святковий концерт пройшов симіолічно, у формі "Інтегрованого уроку".
Освітян області вітали найкращі дитячі колективи міста Кропивницького та всієї Кіровоградської області.
"Інтегрований урок" вмістив у себе всі етапи. Протягом кожного етапу глядачів вітали чудовими художніми номерами.
Етап оцінювання досягень оголошували Голова обласної державної адміністрації Кузьменко Сергій Анатолійович та Голова обласної ради Чорноіваненко Олександр Анатолійович. На сцену запросили кращих з кращих освітян області для нагродження почестими грамотами обласної державної адміністрації та обласної ради.
Протягом концерту неймовірно дивовижні та колоритні танці захоплювали яскварістю. Вокалісти дарували пісні про Рідну Україну. Святковий концерт подарував незабутній позитив для всіх присутніх в залі.

14 вер. 2018
Григорівський ДНЗ на Дні села
Кожного року в вересні місяці Григорівська громада відмічає одне з найголовніших свят – День села. В цей урочистий день село, як завжди, радо зустрічало гостей біля сільського Будинку культури

14 вер. 2018
Я маю право! Як обрати лікаря - покрокова інструкція
ДЛЯ ЧОГО ПІДПИСУВАТИ ДЕКЛАРАЦІЮ З ЛІКАРЕМ Декларація – це документ, який підтверджує, що пацієнт хоче обслуговуватись саме у цього лікаря. Так, підписуючи декларацію з конкретним лікарем, ви повідомляєте державу (НСЗУ), що оплата за ваше обслуговування має находити у цей медзаклад.

12 вер. 2018
Я маю право! Як захиститися від шахраїв.
Які методи і прийоми використовують шахраї Концепція здійснення шахрайства однією людиною відносно іншої дуже проста: зловживання довірою, обман, маніпуляція свідомістю з метою заволодіти майном чи грошима. При цьому стати жертвою шахрая може кожен, незалежно від віку і соціального стану. Але є обставини, що роблять Вас більш уразливими.

10 вер. 2018
Я маю право! Як відтепер можна виїхати з дитиною за кордон.
28.08.2018 року набрав чинності Закон № 2475-VIII від 03.07.2018, яким внесено зміни до Сімейного кодексу України, та інших законів України щодо посилення захисту права дитини на належне утримання. Торкнулись зміни в тому числі підстав та порядку виїзду з дитиною за межі України.

6 вер. 2018
Я маю право!
Що роблять шахраї, щоб роздобути необхідні відомості?

4 вер. 2018
Я маю право!
Що робити, якщо помилково гроші були переведені на інший рахунок?