27 вересня, в обласній філармонії, освітяни Кіровоградської області відзначили День працівника освіти.

28 вер. 2017
Серед найкращих на сцені стала вчитель початкових класів Великоскельовського НВК комунального закладу "Павлівське НВО" ГРИГОРЕНКО ТАМАРА АНАТОЛІЇВНА. Також Почесну грамоту Центрального комітету профспілки працівників освіти і науки України від Голови обласної організації профспілки Скалько Світлани Леонідівни отримала директор Микільської загальноосвітньої школи І - ІІІ ступенів ТОМЄВА ВАЛЕНТИНА ВАСИЛІВНА.

Перед заходом, в холі філармонії, всіх урочисто зустрічав духовий оркестр.
Святковий концерт пройшов симіолічно, у формі "Інтегрованого уроку".
Освітян області вітали найкращі дитячі колективи міста Кропивницького та всієї Кіровоградської області.
"Інтегрований урок" вмістив у себе всі етапи. Протягом кожного етапу глядачів вітали чудовими художніми номерами.
Етап оцінювання досягень оголошували Голова обласної державної адміністрації Кузьменко Сергій Анатолійович та Голова обласної ради Чорноіваненко Олександр Анатолійович. На сцену запросили кращих з кращих освітян області для нагродження почестими грамотами обласної державної адміністрації та обласної ради.
Протягом концерту неймовірно дивовижні та колоритні танці захоплювали яскварістю. Вокалісти дарували пісні про Рідну Україну. Святковий концерт подарував незабутній позитив для всіх присутніх в залі.