Серпнева конференція

31 серп. 2017
Всіх освітян гостинно прийняли у сільському будинку культури на пленарній частині засідання. Почесними гостями стали голова Григорівської сільської ради Невкрита Надія Миколаївна, перший заступник голови Світловодської районної державної адміністрації Орленко Сергій Леонідович, голова Світловодської районної ради Домбровський Роман Васильович.

30 серпня у с. Григорівка відбулася районна конференція педагогічних працівників.

Начальник відділу освіти, молоді та спорту Скопич Сергій Анатолійович урочисто відкрив конференцію з вітальними словами для всіх освітян.

Після доповідей та виступів аматори Григорівського будинку культури привітали всіх святковим концертом.

Після пленарної частини всі учасники конференції працювали на секційних заняттях з методистами районного методичного кабінету з предметних напрямків. Підводили підсумки роботи районних методичних об'єднаннь та визначилися з планом та завданнями на 2017 - 2018 навчальний рік.

З новими силами, натхненням та оптимізмом освітяни Світловодського району дали старт новому 2017 - 2018 навчальному року!