Військово-патріотичні збори з юнаками 10-11-х класів загальноосвітніх шкіл Світловодського району.

15 вер. 2015
З метою патріотичного виховання молоді, формування їх готовності до захисту Вітчизни, набуття практичних навичок з військової, спеціальної та медичної підготовки у період з 10 по 12 вересня 2015 року на базі Подорожненського НВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» відбулися військово-патріотичні збори з юнаками 10-11-х класів загальноосвітніх шкіл Світловодського району.

Під патронатом голови Кіровоградської обласної державної адміністрації Сергія Кузьменка у Світловодському районі за участю наших освітян стартував проект «Захисник Кіровоградщини».

Заняття проводилися кваліфікованими фахівцями третього Кіровоградського полку спеціального призначення, медико-психологічної служби «КОМ-ПАС» Кіровоградського обласного госпіталю ветеранів війни, Кіровоградського обласного центру туризму та мобільної групи спортивних інструкторів федерації панкратіону України.

Під час військово-патріотичних зборів майбутні захисники Вітчизни отримали практичні навички з тактичної, вогневої, стройової, прикладної фізичної і медичної підготовки, рукопашного бою, а також вміння налагоджувати стосунки, проявляти взаємовиручку .

Перебуваючи у тренувальному таборі, школярі мали змогу поспілкуватися з кадровими військовими, котрі брали безпосередню участь у антитерористичній операції на сході України, зміцнити та налагодити дружні стосунки з однолітками району, отримати захоплюючі враження від перебування у наметовому містечку, тощо.

Як відмітив організатор проекту Сергій Кузьменко: «Завдячуючи патріотичній роботі, що проводиться на базі освітянської галузі, сьогодні створюється не лише нова генерація, а формується нова країна. Переконаний, що саме за підтримки наших освітян проект «Захисник Кіровоградщини», що стартує у нашому регіоні, матиме успіх. Наше спільне завдання – сформувати нову генерацію переможців. Саме від цього у подальшому залежатиме перемога нашої держави.»

На урочистому відкритті навчально-польових зборів були присутні: заступник голови Світловодської районної державної адміністрації В.О.Похілов та начальник відділу освіти райдержадміністрації Л.Р.Сачевська.

За результатами проведених зборів  найкращі юнаки були нагороджені грамотами.

Відділ освіти висловлює особливу подяку

координатору проекту «Захисник Кіровоградщини» Олегу Вєтрову за організацію та проведення військово-патріотичних зборів;

військовослужбовцям третього Кіровоградського полку спеціального призначення,  учасникам антитерористичної операції на сході України «Джексону» та «Греку»;

спортивним інструкторам мобільної групи федерації панкратіону України Олександру Гусаку та братам Андрію і Михайлу Панченкам;

керівнику центру медико-психологічної реабілітації "КОМ-ПАС" Кіровоградського обласного госпіталю ветеранів війни Колєвій Анні ;

керівнику Кіровоградського обласного центру туризму Лісоті Андрію;

Георгію Ковальову – директору Подорожненського НВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» та працівникам означеного закладу за допомогу в організації та проведенні військово-патріотичних зборів;

Івану Середі – директору ТОВ «Мас-Агро», Валентину Козарчуку – директору ПП «ВКіК», Айкараму Тартікяну – директору ФГ «Земля і люди» за фінансову підтримку проекту;

Борису Денисенку, Івану Скрипнику, Олександру Лащенку та Івану Литвиненку – вчителям предмету «Захист Вітчизни» за активну участь у проведенні військово-патріотичних зборів.

Методист районного методичного кабінету відділу освіти Світловодської райдержадміністрації

Олександр Крайносвіт

Фотоальбоми перегянути тут:  photoalbum/86356 ;   photoalbum/86354