Зустріч з поетом

19 бер. 2014
Учні Великоскельовської школи зустрілися з поетом-земляком, піснярем Григорієм Семергієм

Зустріч з поетом

Вже стало доброю традицією проводити творчі зустрічі з поетом-земляком, піснярем, доброю людиною Григорієм Михайловичем Семергієм. В теплій атмосфері учні Великоскельовської школи І- ІІ ступенів понад дві години спілкувалися з поетом. Не залишили нікого байдужим його щирі та душевні вірші про українську мову, про рідний край («Лелеки», «Стежки життя», «Дивний сон»).

Переповнені світлом, радістю, оптимізмом і великими надіями звучали пісні про шкільне життя «Прощальний вальс», «Дев’ятий клас», «Я дякую долі».  Також звучали жартівливі пісні та пісні про кохання.

Григорій Михайлович розкрив перед учнями ще одну грань свого таланту. Це гуморески. Діти з великим захопленням слухали читання гуморесок у його виконанні.

Учні школи уважно слухали розповідь про село його дитинства, про незабутні дитячі роки, про любов до батьків. Саме ці спогади надихають його до створення нових віршів і пісень.

Життя склалося так, що Григорій Семергій живе та працює в Києві. Він є лауреатом фестивалю «Таланти твої Україно».

Під кінець зустрічі Григорій Михайлович виконав пісню «Бусы», яка була визначена переможцем як кращий хіт телевізійного конкурсу «Караоке на майдані». Учні та вчителі школи побажали поету творчих злетів, нових ідей, а також запропонували написати пісню про Великоскельовську школу, яка в майбутньому може стати її гімном.