Конкурс "Пам*ять наших сердець" у Григорівській школі

14 бер. 2014
Відповідно до розпорядження голови Кіровоградської обласної ради «Про проведення обласного конкурсу творів епістолярного жанру серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів «Пам`ять наших сердець», листа департаменту освіти і науки облдержадміністрації «Про проведення обласного конкурсу творів епістолярного жанру» в Григорівській школі було організовано і проведено вказаний конкурс.

Відповідно до розпорядження голови Кіровоградської обласної ради «Про проведення обласного конкурсу творів епістолярного жанру серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів «Пам`ять наших сердець», листа департаменту освіти і науки облдержадміністрації «Про проведення обласного  конкурсу творів епістолярного жанру»  в Григорівській школі було організовано і  проведено вказаний конкурс.

В конкурсі «Пам`ять наших сердець» взяли учні : Косячко Руслана – 6 клас, Саламашенко Назар – 7 клас, Чесницька Сніжана – 7 клас. Шкільним куратором конкурсу була вчитель історії Григорівської ЗШ І-ІІІ ступенів  Кулинич Олена Миколаївна.

З метою поширення інформації про конкурс «Пам`ять наших сердець»  в Григорівській школі 14 березня  заступник директора з виховної роботи Падалиця Т.Д. та вчителі початкових класів : Пєліхова Н.Ф., Полив`яна Ю.С., Адамова Н.В., Обрезкова К.Г. організували і провели Єдиний урок пам`яті «Недописані сповіді, які опалила війна».

Пєліхова Н.Ф. розповіла про солдатські листи – трикутники, а учениці 4 класу : Білко Оля, Дементій Світлана, Пономаренко  Діана , Розпутня Лілія  розповіли вірш «Лист з фронту».

Учениці Карманова Світлана, Косячко Руслана та Резанова Вікторія зачитали деякі листи з фронту.

Також діти нашої школи закликали до миру. Учні 3 класу розповіли вірш «Ми за мир», а всі учасники заходу : учні 5, 6, 7 класу заспівали пісню «Аист на крыше, мир на Земле».

Також в рамках заходу був проведений конкурс малюнків «Ми за мир» та книжкова виставка «Пам`ять наших сердець»

На єдиний урок пам`яті були запрошені : голова села – Невкрита Надія Миколаївна та голова первинної ветеранської організації Григорівської сільської ради – Мельник Галина Володимирівна. Вони подякували учням та педагогічному колективу за гарний захід. Закликали, щоб діти пам`ятали тих людей, які боролися за мир.

Галина Володимирівна поділилася спогадами про ті страшні дні, які вона пережила під час Великої Вітчизняної війни. Побажала дітям і всім присутнім миру над їхніми головами. І закликала і доросли , і малих до миру у такий складний час .