Лінійка-реквієм у Григорівській школі

20 лют. 2015
20 лютого 2015 року у Григорівській ЗШ І-ІІІ ступенів проведено лінійку-реквієм

20.02.2015 року в Григорівській  школі було проведено лінійку - реквієм, приурочену пам'яті Небесній сотні. У скорботі схилили низько голови учні та вчителі перед пам'яттю людей різного віку, яких було вбито у мирний цивілізований час ХХІ століття. Кожен із Небесної сотні, як і ми мав свою сім'ю, батьків, друзів, захоплення і свої невідкладні справи. Але поклик душі саме в цей час призвав їх до боротьби за вільну, демократичну, чесну Україну.

Під прапором стояли - під прапором й спочили

Прийми, о Господи, своїх синів!

За України волю їх убили

В шалений жар тривожних днів.

На лінійці прозвучали вірші нашого земляка, що мешкає нині у Латвії, Кості Оверченка із нової збірки "Майдану віщий грім".

Я жив Майданом,

Хоч не був на нім.

Вік особисто

Не дозволив бути.

Та я вітав

Майдану віщий грім,

Який було у всьому світі чути.

(К.Оверченко)