ОГОЛОШЕННЯ про продовження термінів конкурсу на посаду директора КЗ "Глинське НВО"

6 лист. 2018
продовження термінів конкурсу на посаду директора КЗ "Глинське НВО"

На виконання делегованих повноважень згідно рішення Світловодської районної ради «Про делегування повноважень районної ради районній державній адмінстрації» № 11 від 20 листопада 2015 року, керуючись наказом відділу освіти, молоді та спорту райдержадмінінстрації № 374а від 23 жовтня 2018 року, відділ освіти, молоді та спорту райдержадміністрації продовжує конкурсний відбір на посаду керівника комунального закладу "Глинське навчально-виховне об’єднання. Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад" Світловодської районної ради Кіровоградської області":

·         найменування і місцезнаходження закладу - комунальний заклад "Глинське навчально-виховне об’єднання. Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад" Світловодської районної ради Кіровоградської області" (27532, Кіровоградська область, Світловодський  район, село Глинськ, вул. Шкільна, 2);

• найменування посади та умови оплати праці – директор, оклад 5001,00 грн.;
  • кваліфікаційні вимоги до керівника закладу відповідно до Закону України «Про загальну середню освіту» та Положення про конкурс на посаду керівника державного, комунального закладу загальної середньої освіти, затвердженого рішенням Світловодської районної ради № 531 від 17 травня 2018 року: громадянство України, вища освіта ступеня не нижче магістра (спеціаліста), стаж педагогічної роботи не менше трьох років, особа повинна мати організаторські здібності, фізичний і психічний стан якої не перешкоджає виконанню професійних обов’язків;
  • документи приймаються у приміщенні відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації: 27500, м. Світловодськ, вул. Коцюбинського, 19, з 8:00 до 17:00 до 25 листопада 2018 р.;
  • конкурсний відбір відбудеться 26 листопада 2018 о 14:00 в приміщенні відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації;
  • особа, яка уповноважена надавати інформацію про конкурс та приймати документи для участі у конкурсі - Скопич Сергій Анатолійович, тел. (05236) 2–26–26, е-mail: [email protected]

• Для участі у конкурсі кандидати подають такі документи:
  • заяву про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;
  • автобіографію та/або резюме (за вибором учасника конкурсу);
  • копію документа, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України;
  • копію документа про вищу освіту не нижче ступеня магістра (спеціаліста);
  • копію трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж педагогічної діяльності не менше трьох років на момент їх подання;
  • довідку про відсутність судимості;
  • мотиваційний лист, складений у довільній формі.

Особа може подати інші документи, які підтверджуватимуть її професійні та/або моральні якості.

Визначені цим переліком документи кандидати подають особисто (або подає уповноважена згідно з довіреністю особа) до конкурсної комісії у визначений в оголошенні строк.

ПЕРЕЛІК ПИТАНЬ

на перевірку знань законодавства і функціональних повноважень кандидатури по конкурсу на заміщення вакантної посади директора закладу освіти

Законодавство України.

1.     Типи загальноосвітніх закладів.

2.     Конституційне право на освіту.

3.     Форми навчання.

4.     Конституційний статус державної мови та мов національних меншин України.

5.     Освітні рівні в Україні.

Нормативно – правові акти України з питань освіти:

6.     Нормативно – правові акти, які визначають правові, організаційні засади функціонування і розвитку освіти України.

7.     Механізм створення, ліквідації та реорганізації навчально – виховних закладів.

8.     Роль атестації педагогічних кадрів у вдосконаленні фахової майстерності педагогів (Наказ МОН від 06.10.2010 р. №930 «Про затвердження Типового положення про атестацію педагогічних працівників»).

9.     Організація  харчування в закладах освіти.

10.                       Порядок проведення ділової документації у навчальних закладах.

11.                       Обов’язки керівника навчального закладу.

12.                       Колегіальні органи навчального закладу та порядок їх функціонування.

Перевірка на знання законодавства буде проходити у формі екзаменаційних білетів з двох теоретичних питань та письмової відповіді на вирішення ситуативного завдання.