27500, Кіровоградська область, м. Світловодськ, вул. Коцюбинського,19, svetlosvit@ukr.net

Готуємося до ЗНО

7 трав. 2018

Готуємось до ЗНО

В Озерському навчально – виховному комплексі проходить активна підготовка до складання ЗНО. Були проведені батьківські збори на тему:« Особливості проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2018 році», Тютюнник І.Є. провела класну годину: « Організація  інформаційно – роз’яснювальної  роботи у період  реєстрації  учнів  для участі в ЗНО – 2018».

Учні 11 класу складатимуть ЗНО з біології, історії України, обов’язковим є  предмет  українська мова та література. Вчителі – предметники пишуть тести із взаємоперевіркою на уроці, ознайомлюють учнів з інтернет – ресурсами, де можна пройти тести он – лайн.

Ткаченко Г.М., заступник директора з навчально – виховної роботи Озерського НВК.

8 лист. 2018
Свобода мирних зібрань
Українська Гельсінська спілка, яка сприяє розвитку гуманного суспільства, гідності та гармонійних стосунків між людиною, державою і природою через створення платформи для співпраці між членами Спілки та іншими учасниками правозахисного руху, зібрала важливу інформацію про свободу мирних зібрань, яка може бути у нагоді усім, хто виходить на мирні протестні акції.

6 лист. 2018
ОГОЛОШЕННЯ про продовження термінів конкурсу на посаду директора КЗ "Глинське НВО"
продовження термінів конкурсу на посаду директора КЗ "Глинське НВО"

16 жовт. 2018
Вдалий старт змагань з футболу «Шкіряний м'яч»
Гостинно зустріла адміністрація КЗ «Ліцей «Надія» кращих футболістів шкільних команд з КЗ «Глинське НВО»,Миронівської ЗШ І-ІІ ступенів КЗ «Павлівське НВО», Великоскельовського НВК КЗ «Павлівське НВО»,Озерського НВК КЗ «Павлівське НВО»,КЗ «Ліцей «Надія»(корпус №1), КЗ «Павлівське НВО»

12 жовт. 2018
Я маю право! Приватизація землі вчителем
Як вчитель може приватизувати землю. Так само як усі громадяни України чи ні?

3 жовт. 2018
Поради учням щодо підготовки до ЗНО
Для того щоб ви могли впевнено впоратися з тестом у напруженій екзаменаційній обстановці, почніть готуватись до тестування заздалегідь. А як краще впоратися з цим завданням, вам підкаже даний матеріал.

21 вер. 2018
Я маю право! Конкурс малюнків.
Конкурс малюнків серед школярів про свої права.