Готуємося до ЗНО

7 трав. 2018

Готуємось до ЗНО

В Озерському навчально – виховному комплексі проходить активна підготовка до складання ЗНО. Були проведені батьківські збори на тему:« Особливості проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2018 році», Тютюнник І.Є. провела класну годину: « Організація  інформаційно – роз’яснювальної  роботи у період  реєстрації  учнів  для участі в ЗНО – 2018».

Учні 11 класу складатимуть ЗНО з біології, історії України, обов’язковим є  предмет  українська мова та література. Вчителі – предметники пишуть тести із взаємоперевіркою на уроці, ознайомлюють учнів з інтернет – ресурсами, де можна пройти тести он – лайн.

Ткаченко Г.М., заступник директора з навчально – виховної роботи Озерського НВК.

7 трав. 2018
Готуємося до ЗНО

17 квіт. 2018
Проект рішення Про створення комунального закладу "Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад "Ерудит" Світловодської районної ради Кіровоградської області"
ТРИДЦЯТА СЕСІЯ СВІТЛОВОДСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

17 квіт. 2018
Проект рішення Про створення комунального закладу "Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад "Світоч" Світловодської районної ради Кіровоградської області"
ТРИДЦЯТА СЕСІЯ СВІТЛОВОДСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

12 квіт. 2018
Підготовка до ЗНО-2018 у Павлівському НВО
Учні Павлівської школи, як і більшість випускників 2017-2018 навчального року, активно готуються до складання зовнішнього незалежного оцінювання. Оскільки у нашій школі впроваджений біолого-хімічний напрям, то всі учні обрали для складання на ЗНО біологію та хімію. Українська мова та література як обов’язків предмет, а також п’ятеро із семи школярів будуть здавати історію України.

28 бер. 2018
Я МАЮ ПРАВО
З метою підвищення правової свідомості українців та інформування громадян щодо використання та захисту їхніх прав у повсякденному житті, Міністерством юстиції України ініційовано загальнонаціональний правопросвітницький проект "Я МАЮ ПРАВО!".

12 бер. 2018
Баскетбол серед дорослих
10 березня у приміщенні Микільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів відбулися змагання з баскетболу серед команд сільських рад.