Готуємося до ЗНО

7 трав. 2018

Готуємось до ЗНО

В Озерському навчально – виховному комплексі проходить активна підготовка до складання ЗНО. Були проведені батьківські збори на тему:« Особливості проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2018 році», Тютюнник І.Є. провела класну годину: « Організація  інформаційно – роз’яснювальної  роботи у період  реєстрації  учнів  для участі в ЗНО – 2018».

Учні 11 класу складатимуть ЗНО з біології, історії України, обов’язковим є  предмет  українська мова та література. Вчителі – предметники пишуть тести із взаємоперевіркою на уроці, ознайомлюють учнів з інтернет – ресурсами, де можна пройти тести он – лайн.

Ткаченко Г.М., заступник директора з навчально – виховної роботи Озерського НВК.

14 вер. 2018
Григорівський ДНЗ на Дні села
Кожного року в вересні місяці Григорівська громада відмічає одне з найголовніших свят – День села. В цей урочистий день село, як завжди, радо зустрічало гостей біля сільського Будинку культури

14 вер. 2018
Я маю право! Як обрати лікаря - покрокова інструкція
ДЛЯ ЧОГО ПІДПИСУВАТИ ДЕКЛАРАЦІЮ З ЛІКАРЕМ Декларація – це документ, який підтверджує, що пацієнт хоче обслуговуватись саме у цього лікаря. Так, підписуючи декларацію з конкретним лікарем, ви повідомляєте державу (НСЗУ), що оплата за ваше обслуговування має находити у цей медзаклад.

12 вер. 2018
Я маю право! Як захиститися від шахраїв.
Які методи і прийоми використовують шахраї Концепція здійснення шахрайства однією людиною відносно іншої дуже проста: зловживання довірою, обман, маніпуляція свідомістю з метою заволодіти майном чи грошима. При цьому стати жертвою шахрая може кожен, незалежно від віку і соціального стану. Але є обставини, що роблять Вас більш уразливими.

10 вер. 2018
Я маю право! Як відтепер можна виїхати з дитиною за кордон.
28.08.2018 року набрав чинності Закон № 2475-VIII від 03.07.2018, яким внесено зміни до Сімейного кодексу України, та інших законів України щодо посилення захисту права дитини на належне утримання. Торкнулись зміни в тому числі підстав та порядку виїзду з дитиною за межі України.

6 вер. 2018
Я маю право!
Що роблять шахраї, щоб роздобути необхідні відомості?

4 вер. 2018
Я маю право!
Що робити, якщо помилково гроші були переведені на інший рахунок?