Тренінг у Подорожненській школі

23 січ. 2015
Тренінг "Вчимося бути справжніми українцями" було проведено для учнів 9-10 класів у Подорожненській ЗШ І-ІІІ ступенів

З метою формування у школярів ціннісного ставлення до Батьківщини; розвитку почуття гордості за славне минуле рідного народу, національної самосвідомості та громадянської активності; виховання прагнення примножувати своєю працею здобутки українського народу заступник директора з виховної роботи Подорожненської ЗШ І-ІІІ ступенів Косенко Л.В. провела для учнів 9 та 10 класу тренінг "Вчимося бути справжніми українцями".

Розпочався тренінг вступним словом тренера. Далі проведена вправа «Знайомство», під час якого діти представили себе як громадян України (на стікерах жовтого та блакитного кольору написали своє ім’я та якості, як громадянина України; були прийняті правила тренінгу, а також учні виконували творчі завдання «Держава моєї мрії» - створили і представили модель держави, у якій би вони хотіли жити, показали переваги своєї країни мрій; створили колаж «Моя рідна Україна».

Старшокласники визначили умови, які сприяють розквіту України та зробили висновок, що незабаром від них буде залежати, якою стане наша держава, яким буде майбутнє народу.