Поїздка до зоопарку

14 черв. 2017
В пришкільному таборі «Струмочок» Іванівської ЗШ І-ІІ ступенів 14 червня був День сюрпризів.

В пришкільному таборі «Струмочок» Іванівської ЗШ І-ІІ ступенів 14червня був День сюрпризів. Для учнів незабутньою стала поїздка дозоопарку «Лісова казка» у с. Озера. Усі отримали дуже багато яскравихвражень, адже побачили клітку зі зміями,тигра, леопарда, дикобраза,лам, вовків, віслюків. Діти не могли без посмішки спостерігати загорилами та мавпами. Це був день, повен дивовижних відкриттів! Учні тапедагогічний колектив Іванівської школи щиро дякують за цю поїздкукерівнику ТОВ «Мас - Агро» Івану Яковичу Середі за спонсорськудопомогу, відділу освіти Світловодської РДА за виділення транспортногозасобу та начальнику пришкільного табору Л.І. Карнаух за організаціюпоїздки.Вихователі табору.