Дні Європи в таборі

16 черв. 2017
Багато цікавого дізналися учні пришкільного табору «Зернятко» Павлівського НВО в день проведення заходів, присвячених історії європейських країн.

Протягом двох днів учні демонстрували свої знання з історії країн європейської співдружності.

Багато   цікавого  дізналися учні пришкільного  табору  «Зернятко»  Павлівського  НВО  в  день  проведення   заходів,  присвячених  історії  європейських  країн.  Тепер,  коли  українці  мають  можливість  подорожувати  Європою  без  віз,   дуже  хочеться  пізнати  визначні  місця  та  звичаї  народів   багатоликої   європейської  родини.

Кожен  загін  підготував   проекти  про  одну  з  країн  Євросоюзу.

Діти  співали  пісні,  розказували  вірші,  танцювали.

Вчитель    Сідненко В.О.  провела  пізнавальну  вікторину,  а  наприкінці   всі  вчилися  складати  Голуба  Миру.