Оздоровлення в пришкільному таборі «Лілея»

12 черв. 2017
Діти Миронівської школи цікаво і змістовно проводять час у пришкільному таборі відпочинку

Для дітей табір – це період зміцнення здоров’я, нові знайомства та цікаві екскурсії. Учні Миронівської школи відвідали казкову галявину, канал Дніпро – Інгулець, побували біля роз та спостерігали, як виготовляють олію.

Діти з великим бажанням працюють над іміджем свого загону. Ця робота сприяла мобілізації та згуртуванню, усвідомленню, що ви - члени однієї команди.

Із першого дня в таборі розпочиналися змагання між загонами. На ранковій лінійці оголошувався план заходів на день, а на денній - підбивалися підсумки, нагороджувалися переможці конкурсів і змагань та оголошувалися завдання на наступний день.

Цікаво проходить час в  таборі.