День українського віночка у Павлівському НВО

7 черв. 2017
Дню українського віночка було присвячено пізнавально — виховний захід в таборі “Зернятко”

Український  віночок- це  не  просто  краса,  це  символ  добра  й  чудовий  оберіг  нашої  української  культури. Український  віночок  завжди  був  своєрідним  оберегом  кожної  дівочої  долі  і  краси.

Дню  українського  віночка  було  присвячено  пізнавально — виховний  захід  в  таборі “Зернятко”.   Спочатку  всі  вирушили  в  похід  на  чудові  павлівські  краєвиди. Багато  різноманітних  квітів  назбирали дівчатка  і  хлопчики  для  плетіння  вінків :  волошки,  ромашки  польові,  барвінок,  квіти  бузини,  маку,  запашний  любисток,  васильки.

Ведучі  Алексеєнко Ярослава  і  Чернійчук  Валерія  розповіли цікаві  легенди  про  квіти,  які  стали  називатися  незабудками, про  значення  кожної  квітки  у  вінку, про  історію та  традиції  плетіння  українських  віночків,  їхню  чаклунську  силу  та  лікувальні  властивості.  Український  віночок  мав  бути   прикрашеним  стрічками,  адже  кожна  стрічка  також  мала  свій  символ.

Дівчатка  у  яскравих  віночках  стали  у  коло,  співаючи  пісні.                                                              Всі  учасники  дійства  розгадували  загадки  про  символічні  назви  квіток,  розповідали  про  свої  вінки.  А  потім  всі  дружно  водили  хоровод.