У Григорівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів розпочав роботу пришкільний табір відпочинку «Капітошка»

4 черв. 2017

З фотозвітои ознайомитися тут: photoalbum/108857

Коли закінчується навчальний рік, для школярів розпочинається весела і цікава пора – канікули! Провести всі сонячні дні вдома перед телевізором і комп’ютером – це залишитися без казкових емоцій, нових друзів, різноманітних розваг.

Літо – найяскравіша, найкольоровіша і багатозвучна пора року. Це час, коли учні мають можливість відпочити від шкільних клопотів. Головне: „…щоб сонечко світило та веселка раділа“.

1 червня гостинно розчинив двері для 80 вихованцівтабір з денним перебуванням «Капітошка» при Григорівській ЗШ І-ІІІ ст.. Розпочалося все на оновленому майданчикуз організаційної лінійки, під час якої відбулася перекличка, сформувалися загони: «Промінчики», «Веселка», «Дзвіночки» та мовна група «Bee». Після сніданку та бесід БЖД було проведено урочисте відкриття табірної зміни, яке розпочалося Гімном України. Під час свята начальник табору Ткаченко А.І. привітала всіх присутніх з початком літнього відпочинку та представила вихователів, які будуть працювати з учнями протягом зміни. Після свята всі учні отримали крейду та розмалювали подвір’я школи яскравимималюнками. І звичайно, після відпочинку, для учнів проведено свято «1 червня – День захисту дітей», під час якого діти співали пісні, танцювали флешмоб та розповідали вірші. Після такого веселого ранку, учні з великим апетитом відправилися на обід, а потім з новими силами грали в різноманітні ігри на свіжому повітрі.