Мобільні наукові студії у Світловодську

24 лют. 2017

24 лютого 2017 року на базі Світловодської СЗШ №7 під патронатом народного депутата Олеся Довгого у рамках проекту «Всеукраїнська мобільна студія популярної науки і техніки» було проведено відкритий мобільний лекторій, на якому були присутні і учні загальноосвітніх шкіл Світловодського району.

Старшокласники прослухали цікаву лекцію Лободи Петра Івановича, члена-кореспондента НАН України, декана інженерно-фізичного факультету Національного технічного університету «Київський політехнічний інститут імені Сікорського» на тему: «Як змінюють світ сучасні матеріали та технології».

Для учнів 7-9 класів Чернецький Ігор Станіславович, завідуючий відділу створення навчально-тематичних систем знань Національного центру «Мала академія України», провів демонстрацію фундаментальних фізичних законів (з використанням наукового та навчального обладнання українських виробників та провідних виробників світу «Phywe», «Furier», «National Instrument», «Celestron» та ін.)

Учнів 10-11 класів було запрошено на зустріч з Зауличним Ярославом Васильовичем, завідувачем кафедри металознавства та термічної обробки інженерно-фізичного факультету НТУУ «КПІ ім. І.Сікорського», доктором технічних наук, професором, який провів інтерактивну лекцію і практичне заняття з вирішення авторських задач з фізики «Фізика унікальних властивостей наносвіту».

Учні шкіл району вкотре впевнилися, що фізика – це цікава наука, що формує науковий світогляд людини, вчить не лише логічно і творчо мислити, а й застосовувати результати творчого мислення на практиці.