Засідання школи молодого вчителя

24 лют. 2017
23 лютого 2017 року на базі Павлівського НВО проведено засідання школи молодого вчителя

З фотозвітом ознайомитися тут: photoalbum/105634

Школа молодого вчителя – одна із ефективних форм надання допомогу педагогам, які починають працювати на освітній ниві.

Саме на одному із засідань школи молодого вчителя, яке відбулося  23 лютого 2017  року на базі Павлівського навчально-виховного об’єднання, побувала я і мої молоді колеги з інших шкіл району. Працюю в школі другий рік, тому відвідала цей захід із задоволенням.

Нас радо зустрів директор закладу – Андрій Михайлович Левочко, який провів екскурсію по школі, коротко ознайомив з історією закладу.

Проблема, над якою ми працювали  на даному засіданні,  - «Основні шляхи формування творчого ставлення до планування своєї педагогічної праці, вміння прогнозувати її кінцевий результат»

Цікавим та корисним для нас було відвідування відкритих уроків досвідчених вчителів Павлівського НВО: фізики – Шевченка П. І.;хімії та біології – Денисенко С. А;фізичної культури – Денисенка Б. Б.;укр.мови та літератури – Калініченко Л. І.;початкових класів – Сідненко В. О., Бузейчук Т. М. та  вихователя Павлівського ДНЗ – Булаєнко О. М.

Детально проаналізувавшипобачені уроки, ми з великим задоволенням поспілкувалися з наставниками, які надали нам індивідуальні консультації по веденню основної документації вчителя.

З нами, молодими спеціалістами, плідно працювали досвідчені вчителі та керівники, а саме заступник директора з навчально-виховної роботи Великоандрусівської зш I-IIIступенів Алла Миколаївна  Солоній ,заступник директора  з навчально-виховної роботи  Павлівського НВО Тетяна Іванівна Горєва, які познайомили з законодавчої базою щодо ведення ділової документації вчителя та надали практичні поради.

Наша колега, заступник директора  з виховної роботи Григорівської зш I-IIIступенів, Альона Ігорівна Ткаченко розповіла про вимоги, які ставляться при веденні документації класного керівника.

Цікаво було дізнатисяяк правильно вести папку освітянина, як її наповнювати змістом.

В ході розмови, у молоді виникло багато запитань . На них змістовні відповіді надавала завідувач районним методичним кабінетом  Тетяна Олександрівна Лазаревич .

Практичне заняття на тему: «Моделювання структури роботи з вихованцями з урахуванням особистісно – орієнтованого підходу», яке провела Ніна Іванівна Рябчун, методист РМК, керівник школи молодого вчителя, дало можливість нам вибудувати структуру роботи з з обдарованими учнями, з гіперактивними учнями, з учнями, які не проявляють інтересу до навчання,  з дітьми, які виховуються у сім′ях, що опинилися в складних життєвих обставинах та презентувати її своїм колегам.

Поповнивши свої знання по веденню ділової документації вчителя, отримавши практичні поради від вчителів Павлівського закладу щодо методики викладання предмету, ми отримали  ще й великий «кошик» позитиву від спілкування.

І на завершеннями  всі побажали один одному гарних звершень у нелегкій праці на  освітянській стезі, а Лариса Романівна Сачевська, начальник відділу освіти зазначила, що -  «Велика виховна сила школи народжується там, де у людини, перед  якою тільки  відкривається  життя, є улюблений учитель».Це слова Василя  Олександровича  Сухомлинського і вони повинні бути епіграфом вашої педагогічної діяльності».

Від імені молодих спеціалістів хочу подякувати  всім  учасникам засідання школи молодого вчителя,адже на перших етапах своєї трудової діяльності  дуже важливо отримати підтримку, теоретичну та  практичну допомогу від досвідчених вчителів та методистів.

Вчитель початкових класів Озерського НВК

Олена Грицюк