Вітаємо призера обласної олімпіади з екології

20 лют. 2017

19 лютого 2017 року на базі навчально-виховного об’єднання №24 міста Кропивницький проходила обласна олімпіада з екології.

Інтелектуальні змагання відбувалися у три етапи. Під час першого переможці районних олімпіад виконували різнорівневі тестові завдання, на другому етапі відбувалися презентації учнівських проектів у вигляді постерної сесії. За сумою балів, отриманих учнями за два перші етапи журі було відібрано шість найкращих учнів. Серед них був і учень 11 класу Озерського навчально-виховного комплексу Федорус Сергій. Юний представник Світловодщини у фіналі захищав свою науково-дослідницьку роботу на тему: «Поширення, особливості біології та дослідження чисельності бобра європейського в басейні річки Обломіївки Світловодського району Кіровоградської області». За рішенням журі, до складу якого входили викладачі Кіровоградського педагогічного університету ім.В.Винниченка, обласного інституту післядипломної педагогічної освіти ім. Василя Сухомлинського, кращі вчителі-методисти області, Сергій здобув третє призове місце.

Вітаємо юного еколога з перемогою і бажаємо подальших успіхів.

Дякуємо вчителю екології Озерського НВК Олені Федорус за якісну підготовку учня до участі у обласних інтелектуальних змаганнях та Рибачуку Костянтину, державному інспектору з охорони навколишнього природного середовища, за консультативну допомогу, надану під час оформлення науково-дослідницького проекту.