День Соборності у Миронівській школі

20 січ. 2017
З метою виховання в учнів патріотизму і гордості за свою державу в Миронівській ЗШ І-ІІ ступеня було проведено дуже цікаво виховний захід до Дня Соборності України.

День 22 січня 1919 року ввійшов до національного календаря як велике державне свято - День Соборності України. Це свято відзначаємо щороку в день проголошення Акту возз’єднання Української Народної Республіки й Західно - Української Народної Республіки.

З метою виховання в учнів патріотизму і гордості за свою державу в Миронівській  ЗШ І-ІІ ступеня   було проведено  дуже цікаво виховний захід  до Дня Соборності України. Організували цікаву годину : керівник МиронівськогоСБК Стратієнко Валентина Володимирівна, бібліотекар села та вчителька нашої школиГорбаченко Тетяна Олександрівна та вчитель музики Горбаченко Іван Миколайович. Приймали активну участь  і учні нашої школи. Вони декламували безліч віршів, співали українські пісні, слухали розповідь про історичне минуле нашого народу вчителя історії Конограя Олега Вікторовича.

Ми хочемо, щоб традиції нашої школи були не тільки за тематичним виховним планом школи, а й проросли в душах учнів золотими  зернами патріотизму, глибокої віри в гідне  майбутнє  рідного краю та України. Нехай у кожному серці засіються зерна гордості за свою державу!

З Днем Соборності України! Єднаймося!